2012 Türkiye Ralli Şampiyonasında,  Yüce Auto Skoda desteği ile 2012 Türkiye Ralli Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu pilot  Luca Rossetti – Matteo Chiarcossi ve Türkiye’nin en hızlı ve istikrarlı pilotlarından,  Burak Çukurova – Ünal Tezel ikilisi ile katılan Pegasus Racing takımı  Eskişehir’de podyumun en üst basamaklarını almak istiyorlar..

Bu yıl 3.ncüsü düzenlenen kısa adı ESOK olan ve Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen KYK Eskişehir Rallisinde,  Yüce Auto Skoda desteği ile 2012 Türkiye Ralli Şampiyonasında etaplarda yer alan Pegasus Racing takımı, Fabia S2000 ile yarışan pilotları Luca Rossetti-Matteo Chiarcossi ve Burak Çukurova-Ünal Tezel ikilisi ile zirveyi hedefliyor. 28-29 Nisan 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan KYK Eskişehir Rallisi 130 km’si özel etap olmak üzere toplam 239 kilometreden oluşuyor.

Ralli dünyasında 20. Yılını kutlayan Türkiye’nin en istikrarlı pilotları arasında yer alan Burak Çukurova, ‘‘Sezona talihsiz bir Ege rallisi ile başladık. Eskişehir bizim için asıl başlangıç olacak. Fabia S2000’in asfalt performansı yarış severler tarafından yakından tanınıyor. Bu avantajı iyi bir şekilde kullanarak buradan iyi bir derece kazanıp iddialı konuma gelmek istiyoruz.“ dedi.

Yüce Auto Skoda’nın desteklediği Pegasus Racing takımı adına yarışan 3. kez Avrupa Şampiyonu olan ünlü İtalyan pilot Luca Rossetti-Matteo Chiarcossi ikilisi ise alışma dönemini çabuk atlattıklarını belirterek “Ege Rallisini ısınma olarak değerlendirirsek, Eskişehir rallisi bizim için kendimizi gösterebileceğimiz bir yarış olacak ve  bu düşüncemizi  Fabia S2000 ile gerçekleştirecek güç ve deneyime sahibiz.“ dedi.