Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Mayıs ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir ticari araç almayı planlayan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.  

 

 

İster kredili ister nakit alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix, Fiat Doblo Classic Combi ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV miktarı kadar indirim yapan Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere de benzersiz satın alım imkânları sağlıyor. 31 Mayıs tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 3 yıla kadar varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

Fiat Türkiye’nin Fiat Doblo’dan Fiat Ducato’ya, Fiat Fiorino’dan Fiat Pratico’ya tüm modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sunan kampanyası kapsamında peşin alımlarda ise %19’a varan indirim fırsatı sunuyor.

Fiat Türkiye, “3 Yıl 0 Faiz ve ÖTV’ Yok” sloganıyla ticari araç sınıfında küresel çapta ödüller alarak haklı bir başarıya imza atan ürün yelpazesine daha avantajlı koşullarla sahip olma imkânları sunan ve Mayıs ayı sonuna kadar sürecek yeni bir satış kampanyasıyla dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında ister kredili ister nakit alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix, Fiat Doblo Classic Combi ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV miktarı kadar indirim yapan Fiat Türkiye, peşin alımlarda ise %19’a varan indirim fırsatı sunuyor.

Fiat Türkiye’nin 31 Mayıs tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında başta Fiat Doblo ve Fiat Fiorino olmak üzere tüm hafif ticari araç modelleri için 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 3 yıla kadar vadeyle % 0 faiz ayrıcalığı da sağlıyor. Mayıs boyunca nakit alımlarda Fiat Fiorino 22 bin 730 TL; Yeni Fiat Doblo 29 bin 730 TL; Fiat Pratico 32 bin 290 TL ve Fiat Ducato ise 45 bin 210 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor.