Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, Eylül ayı boyunca cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor.  Fiat Ticari Araçlarda Eylül ayına özel 24.000 TL’ye 24 ay vadeli %0,79 faizli kredi veya peşin alımlarda 4.000 TL’ye varan cazip indirim imkanları sunuluyor. Kampanya kapsamında Fiat Fiorino’ya 290 TL, Fiat Doblo’ya ise 386 TL’den başlayan taksitlerle sahip olunabiliyor.

Ducato minibüs_Ducato okul taşıtı_otomobiltutkunu

Fiat’ın müşterilerine sunduğu avantajlarla birlikte, Ducato minibüs ve otobüs modelleri için hazırladığı “Okul Paketi” hediyesi de dikkat çekiyor. Kampanya süresince Ducato minibüs ve otobüslerde 1500 TL değerindeki okul paketine hiç bir ek bedel ödenmeden sahip olunabiliyor.

Tofaş çatısı altındaki Fiat, ticari araç sahibi olmak isteyen müşterileri için hazırladığı avantajlı kampanyalarını Eylül ayında da sürdürüyor. Aylık 290 TL’den başlayan taksit avantajlarının yer aldığı kampanya kapsamında, sonbahara yeni aracıyla girmek isteyen müşterilere, Fiat’ın ticari araç ailesinin üyeleri Doblo, Fiorino ve Ducato modellerinde 24.000 TL’ye 24 ay vadeli %0,79 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Fiat ticari araç modellerinden birini peşin satın almayı tercih eden müşteriler ise anahtar teslim fiyatı üzerinden 4.000 TL’ye varan özel indirim imkanlarından faydalanabiliyor.

Eylül ayı boyunca bir Fiat Doblo, Fiorino veya Doblo sahibi olmak isteyenler, tercihini düşük faizli ve uzun vadeli krediden yana kullandıklarında ise Koç Fiat Kredi’nin sağladığı, 24.000 TL’ye 24 ay vadeli %0.79 faizli krediye ek olarak, 30.000 TL’ye 60 ay vade ve %0,98 faiz oranına sahip kredi imkanına sahip oluyor. Uzun vadeli kredi kapsamında, Fiat Fiorino modeli aylık 290 TL, Fiat Doblo ise 386 TL’den başlayan avantajlı ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor. 

Fiat’ın müşterilerine sunduğu cazip avantajlarla birlikte, Ducato minibüs ve otobüs modelleri için hazırladığı “Okul Paketi” hediyesi de dikkat çekiyor. Kampanya süresince Ducato minibüs ve otobüslerde 1500 TL değerindeki okul paketine hiç bir ek bedel ödenmeden sahip olunabiliyor.

Tüm bu avantajlı ödeme imkanlarının yanında; Fiat’ın, yolcu sadakat programı Miles&Smiles üyeleri için Türk Hava Yolları ile ortaklaşa hayata geçirdiği Bonus Mil kampanyası da kadar mil kazandırmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında, Yeni Doblo Combi, Yeni Doblo Panorama, Fiorino Combi, Fiorino Combimix veya Fiorino Panorama modellerinden birini satın alan müşterilere 10.000 mil hediye ediliyor.

Yeni Doblo Combi_Yeni Doblo Panorama_Fiorino Combi_Fiorino Combimix_Fiorino Panorama_otomobiltutkunu