Würth Cam Temizleme Spreyi, temizlenecek olan yüzey üzerine sıkıldığında tutunma sağladığı için, düşey yüzeylerde dahi akmaz.

Würth Cam Temizleme Spreyi_otomobiltutkunu_Würth_Cam Temizleme_SpreyiSon derece yüksek temizlik etkisi olan köpük kabarcıklarının patlamasıyla, yüksek konsantrasyonlu temizleme özelliği olan etken maddeler doğrudan kir üzerine taşınır ve kiri söker.

Hacim olarak 1’e 20 oranında verimliliğe sahip olan Würth Cam Temizleme Spreyi, bu özelliği sayesinde masraftan ve zamandan tasarruf sağlar.

Malzeme koruyucu özelliği olan ürün, araç üzerindeki boyalara, lastiklere ve plastiklere zarar vermez. AOX ve silikon içermez.

Würth Cam Temizleme Spreyi, camların, aynaların ve boyanmış yüzeylerin üzerindeki böcek kalıntılarını, kuş pisliklerini, yol kirlerini, nikotin lekelerini, yağ kirlerini, silikon artıklarını ve lastik aşınma tozlarını gidermede ideal bir üründür.

Kullanımı son derece kolaydır. Köpük oluşumunu sağlamak için kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalamak ve temizlenecek yüzeye sıkmak yeterlidir.

Kızgın durumdaki yüzeylerde ve doğrudan güneş altında uygulanmamalıdır. Polikarbonat cam için uygun değildir.

Würth Cam Temizleme Spreyi_otomobiltutkunu_Würth