Toyota’nın Eylül kampanyası uygun taksit seçenekleriyle her bütçeye uygun çözümler sunmaya devam ediyor.

Kutuplardan çöllere dünyanın en zorlu arazilerinde “durdurulamaz” olduğunu kanıtlayan Hilux, kampanyada aylık 590 TL’den başlayan taksit seçeneğiyle dikkat çekerken,  Auris’e  48 ay vade ile sahip olmak isteyenler 8 bin
500 TL peşin 850 TL taksit,  60 ay vade ile sahip olmak isteyenler ise aylık 405 TL tutarındaki taksitlerden faydalanabiliyorlar. Eylül ayı boyunca sürecek kampanyada 60 aya kadar uzanan vadeler ile  Yaris 265 TL, Yeni Corolla 470 TL,  Verso 660 TL, Avensis 735 TL ve Yeni RAV4 1.485 TL’den başlayan taksit oranlarıyla tüm Toyota Plazalarda sizleri bekliyor.

Toyota Finans Sistemi ile % 0,95 ’ten başlayan aylık faiz oranları ve bütçeye uygun ödeme şeçenekleriyle Toyota’larına hemen kavuşanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2014 yılının Şubat ayında başlayabiliyorlar.

Toyota Finans Sistemi’nde Eylül ayına özel avantajlı fiyatlar, eski araçlarını elden çıkarmaları için müşterilerine “vadeli takas” seçenekleri de sunuluyor.Dileyenler “0 km” Toyota ya da markası her ne olursa olsun ikinci el bir
otomobile de Toyota Finans avantajlarıyla sahip olabiliyor. Düşük peşinat, düşük taksit kolaylığı sunan Toyota Finans Sistemi’nde kredi işlemleri teknoktadan ve çok kısa sürede içinde tamamlanıyor.
Toyota Auris Test_Toyota Kampanya_Yeni Auris_Toyota Auris_otomobiltutkunu_Toyota Finans Sistemi_Toyota Eylül kampanyası