Harley-Davidson 2014’e yepyeni bir touring motosiklet anlayışıyla giriyor. Ayrıca yenilenen Fat Bob Styling, yeni CVO Softail Deluxe ve Standart ABS ile gelen Sportster modelleri göz dolduruyor.

Fat Bob_Harley Davidson_otomobiltutkunu

Dünyanın efsanevi motosiklet ve aksesuarları markası Harley-Davidson, sürüş deneyimini her yönüyle geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği Project RUSHMORE kapsamında geliştirdiği 2014 model yeni Touring modelleri ile üç tekerlekli Trike ve Custom Vehicle Operations™ (CVO) serisi modellerini motosiklet tutkunlarının beğenisine sundu.

Dört senelik yoğun bir ürün geliştirme programı olan Project RUSHMORE kapsamında geliştirilen yeni Touring modelleri; kaliteli ses, Bluetooth® erişimi, sesli kontrol ve yanıt, GPS Navigasyon, dahili haberleşme desteği ve CB iletişimini tek bir modül içerisinde bir araya getiren Boom! ™ Box bilgi-eğlence sistemi, Daymaker™ LED farlar, ayrı çıkışlı havalandırmaya sahip yeni grenaj ve Twin-Cooled™ High Output Twin Cam 103™ güç aktarma ünitesi ile Touring’de yeni bir dönem başlatıyor.

Midcoast Studios

Project RUSHMORE Harley-Davidson Touring Modellerini Yeniden Tanımlıyor

Harley-Davidson, sürüş deneyimini her yönüyle geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği Project RUSHMORE ile 2014 serisi Touring ve Trike modellerini Harley tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Project RUSHMORE’un baştan sona Harley tutkunları tarafından yürütülen bir ürün geliştirme süreci olduğunu belirten Harley-Davidson Motosiklet Planlama Direktörü Scott Habegger; “Harley tutkunları ile birlikte hareket ederek hazırladığımız Project RUSHMORE modellerimizi geliştirme ve yenileme konusunda son derece önemli bir adım. Project RUSHMORE sonucunda da 2014 için gerçekten inanılmaz motosikletler geliştirdik” dedi.

Project RUSHMORE, Harley-Davidson Touring ve üç tekerlekli Trike motosikletleri için akıllı ve teknolojik yenilikleri kullanıcılarına sunuyor. Bu gelişmeler Harley tutkunları tarafından dört bölüme ayrılıyor:

Kontrol:

İyileştirilen Daymaker™ LED veya İkili Halojen Aydınlatma, Reflex™ ABS’li Bağlantılı Frenler ve Twin-Cooled™ High Output Twin Cam 103™ ve High Output Twin Cam 103™ güç aktarma organları sürücü güvenini ateşliyor.

Bilgi-Eğlence Sistemi:

Yeni renkli-ekran Boom!™ Box bilgi eğlence sistemleri; kaliteli ses, Bluetooth® bağlantısı, sesli kontrol, sesli yanıt sistemi, GPS navigasyon, dahili haberleşme desteği ve CB iletişimini tek bir modül içerisinde bir araya getiriyor.

Sposter 883r_Harley Davidson_otomobiltutkunu

His:

Daha fazla konfor için yeni ayrı çıkışlı havalandırmaya sahip yarasa kanatlı grenajdan geliştirilmiş yolcu oturma alanına kadar aerodinamik ve ergonomik dokunuşlarla karşımıza çıkıyor.

Tarz:

Yeniden şekillendirilen Tour-Pak® ve kullanışlı One-Touch tasarım elemanlarına sahip yan çantalar, sadeleştirilmiş çamurluklar, hafif döküm alüminyum jantlar ve hassas el kontrol anahtarları ile tutkunlarına birçok yenilik sunuyor.

Harley-Davidson Tutkunlarını Heyecanlandıracak Diğer Yenilikler;

Daha Koyu ve Daha Sert: Harley-Davidson® Fat Bob®

Harley-Davidson Styling tarafından tasarlanan ve ikili ön farlarından güçlü lastiklerinin dolgun dişlerine kadar her zamankinden daha iddialı bir görünüme sahip olan 2014 model Harley-Davidson® Fat Bob®, soğukkanlı ve otoriter duruşuyla yollarda hakimiyet kuruyor. Yeni Fat Bob®’da gömülü çift halkaya sahip LED arka far ile çapraz kesim arka çamurluk öne çıkan özellikler arasında yer alıyor.

Yenilenmiş fren ve anahtar sistemine sahip 2014 model Harley-Davidson Sportster® modelleri ile özgürlüğü daha yakından hissedin!

Midcoast Studios Sposter-Superlow_Harley-Davidson_otomobiltutkunu

ABS’nin güven veren kontrolü Iron 883™ dışında tüm 2014 Harley-Davidson Sportster® model motosikletlerde artık standart donanım olarak geliyor. Sekiz modele sahip Sportster serisi, güncelleştirilmiş el kontrol kumandaları ve fren parçaları, iyileştirilmiş servis erişimi ve standart H-D® Akıllı Güvenlik Sistemi ve yakınlığa duyarlı hands-free emniyet anahtarıyla yeni anahtar girişsiz kontak gibi özellikleri kullanıcılarına sunuyor.

Daha Fazla Stil, Daha Fazla Lüks ve Daha Fazla Teknoloji: Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations (CVO)™

Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations (CVO)™ dört özel üretim modelle fabrika custom motosikletini tamamen farklı bir lüks, performans ve stil seviyesine taşıyor. Yeni CVO™ Softail® Deluxe modelini nostaljik stili “convertible” özellikleriyle birleştirerek yüksek kapasiteli touring motosikletini bir cruiser haline getiriyor. Project RUSHMORE kapsamında sürüş deneyiminin tüm yönlerini iyileştirmek ve touring motosikletçilerin beklentilerini gerçekleştirmek üzere baştan yaratılan 2014 model CVO™ Road King® ve CVO™ Ultra Limited modelleri de yeni özellikleriyle benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Bir custom Softail chopper olan, uzun ve alçak görünümlü CVO™ Breakout™ da yeni jantları ve üç farklı boya tasarımıyla göz kamaştırıyor. Ayrıca Twin Cam 103™ güç aktarma organı artık tüm Harley-Davidson Dyna ve Softail® serilerinde standart donanım olarak geliyor.

CVO-Breakout_Harley Davidson_otomobiltutkunu