Türkiyenin ilk Subaru Fan sitesi Subaruimpreza.org ‘un ev sahipliği yaptığı Subaru Track Day 26 Mayısta İzmit Körfez Pisti’nde görsel bir şova hazırlanıyor.Türkiyenin dört bir yanından da katılımcıların olduğu, zamana karşı düzenlenen yarışta dereye giren ilk 3’ün yanı sıra en iyi zaman yapan 10 Subaru’ya da muhteşem ödüller veriliyor.

Subaru Türkiye’nin de içinde yer alacağı Subaru Track Day’de yer alan diğer sponsorlar; Pirelli, Motül, Mutlu Akü, Acıbadem Sigorta, Ziebart, Tork Garaj ve Mutlu Performans. Basın ayağında ise Power Fm, Sports Tv ve DDTCMAG.com dergisi destekliyor.

Hem görüntüleri hem de güçleri ile herkesin ilgilisi çeken Subaru Impreza modeline sahip kişilerin kendi şöförlüğü ve kendi  otomobilleri ile katıldıkları bu pist organizasyonda, en iyi pist zamanı için kıyasıya mücadele verilecek.

Organizasyon içerisinde Subaru BRZ modelini de yakından inceleme ve test etme fırsatı sağlanıyor. Diğer bir etkinlik ise Suzuki Hayabusalar ile gerçekleşecek MOTOSİKLET Show’u olacak. Etkinlik herkese açık. Padok alanına geçişler ailesiyle gelen çocuklara ücretsiz.

Çocukları ile gelen misafirler için Nintendo Wii oyun alanında zaman geçirme imkanı da sunuluyor. Bunun yanı sıra Pirelli F1 simulatörüne binme ve fotoğraf çekilebilme gibi keyifli alanlar da Padok alanında izleyicileri bekliyor.

Tarih: 26 MAYIS 2013 Pazar

Yer: İzmit Körfez Pisti

Saat: 10:00 -18:00

Seyirciler için giriş saat 10:00 da başlıyor .

Organizasyon detay: www.subaruimpreza.org

subaruimpreza.org_otomobiltutkunu_Subaru buluşması_Subaru event_Subaru etkinlik_Subaru BRZ_Pirelli_Motül_Mutlu Akü_Acıbadem Sigorta_Ziebart_Tork Garaj _Subaru Track Day