Starpet, Facebook’taki sayfasında düzenlediği yarışmayla herkese akaryakıt kazanma şansı veriyor. Starpet’in Facebook sayfasında sorulan 5 soruya doğru yanıtı veren her 50. kişiye, 50 TL değerinde akaryakıt armağan ediliyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, dikkat çekici bir armağan kampanyasına daha imza atıyor. Starpet’in Facebook sayfasında gerçekleştirilen yarışmaya katılanlar 50 TL’lik akaryakıt kazanma şansı yakalıyor. Facebook’taki yarışmaya katılmak için son tarih 2 Ekim 2012 Salı. 

Yarışmaya katılmak ve hediye akaryakıt kazanmak çok kolay. Öncelikle Starpet’in Facebook sayfasını beğenmeniz gerekiyor. Ardından Facebook uygulamasında sorulan sorular sizi bekliyor. Yöneltilen 5 sorunun tamamına doğru cevap veren yarışmacılardan her 50. kişi Starpet’ten 50 TL değerinde hediye akaryakıt kazanıyor. 2 Ekim tarihinde sona erecek olan yarışmada kazananlar 3 Ekim tarihinde Starpet’in Facebook sayfasından duyurulacak. Kazanan yarışmacılar 14 Ekim tarihine kadar hediyelerini alabilecekler. 50 TL’lik hediye akaryakıt kazananlar, armağanlarını alabilecekleri Starpet akaryakıt istasyonlarını Starpet’in Facebook sayfasından öğrenebiliyor. Dijital ajans Krombera tarafından geliştirilen Facebook uygulaması mobil cihazlarda ve tüm bilgisayarlarda kullanılabiliyor.