SniperChannel, Dumankaya Otomotiv Grubu için hazırladığı projeyi Pegasus Havayollarında yaptığı yeni bagaj kapağı uygulaması ile hayata geçirdi.

 

 

Türkiye ve Avrupa’nın en fazla noktaya ulaşan Özel Havayolu Network’üne sahip SniperChannel’ın yeni bagaj kapağı uygulaması Pegasus Havayollarında Dumankaya Otomotiv Grubu için gerçekleştirildi.

Dumankaya köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürüyor.

Dumankaya yetkili satış ve servis hizmeti verdiği 3 marka olan Toyota – Peugeot ve Hyundai için çok yeni ve ayrıcalıklı bir hizmet daha vermeye başladı.  Bu markalardan birine sahip yolcular artık otomobillerini seyahate gitmeden servise bakım için teslim edecekler ve seyahatten döndüklerinde servis bakımı yapılmış otomobillerini teslim alacaklar. Üstelik servis merkezinden havalimanına transferleri Dumankaya tarafından yapılacak!

Pegasus Havayolları bünyesindeki uçakların bagaj kapaklarını kullanarak duyurduğu bu hizmet önümüzdeki dönem tüm filodaki uçakların LCD ekranlarında da yer bulacak.

Böyle bir projede hedef kitlelerinin %100’ ünü oluşturan havayolu yolcusunu yakalamanın önemli olduğunu belirten Dumankaya Yetkilileri, SniperChannel mecralarını kullanmaktan çok memnun kalacaklarına inandıklarını belirttiler.