Porsche markasının Türkiye temsilcisi Doğuş Otomotiv-Porsche’nin, Türkiye’deki 7’nci Merkezi Mersin’de açıldı. Porsche Merkezi Kavi, son Porsche modellerinin satışının yanında, Porsche sahiplerine servis hizmeti de verecek.

 

Dünyanın en prestijli markalarından Porsche’nin Türkiye temsilcisi olan Doğuş Otomotiv-Porsche, son Porsche Merkezi’ni Mersin’de açtı. Uzun yıllardır kente olan hizmetleriyle tanınan ve birçok yeniliği Mersinliler ile buluşturulan Kavi Oto tarafından hizmete açılan Kavi, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illerindeki merkezlerin ardından, Porsche’nin 7’nci Merkezi oldu.

Aynı anda 5 araca hizmet verilebilecek

Mezitli’de hizmete giren Porsche Merkezi Kavi, Mersinlileri Porsche modelleriyle buluşturmak ile kalmayacak, Porsche sahiplerine servis ve yedek parça hizmeti de verecek. 4 bin metrekare kapalı ve bin metrekare showroom alanına sahip Porsche Merkezi’nde aynı anda 5 günde 10 araca servis hizmeti verilebiliyor.

Kavi’de, Porsche Showroom’un yanında mekanik atölyeler, boya alanı, yedek parça depoları, Porsche aksesuar satışı, Vdf kredi imkanları ve misafir kafeteryası bulunuyor.