D’S Damat Mağazaları’ndan 150 TL ve üzeri  alışveriş yapanlar, OPET istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında geçerli olan 25 TL değerinde Paropuan kazanıyor.

 

Akaryakıt sektöründe, yedi yıldır üst üste ‘Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek markası’ seçilen OPET, D’S Damat mağazalarıyla yaptığı işbirliğiyle müşterileri için yepyeni bir yeni yıl kampanyası düzenledi. Yılsonunda kadar devam edecek kampanya ile D’S Damat’ın yeni sezon reyonlarından tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere, OPET istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımında geçerli olan 25 TL değerinde paropuan hediye ediliyor.

Kampanyadan yararlanmak için, kampanyaya dahil olan D’S Damat mağazalarından yapılan alışverişle verilen faturada yer alan şifrenin, 5 Ocak 2013 tarihine kadar, “DAMAT boşluk ŞİFRE boşluk PAROLU KART NUMARASI” yazılarak, 0532 752 25 25’e SMS’le gönderilmesi gerekiyor.

Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabiliyor ve kazanılan paropuanlar, OPET Worldcard’lara kampanya bitiminden itibaren yedi işgünü içerisinde yükleniyor. Talihliler 25 TL’lik yeni yıl hediyelerini 15 Ocak 2013 tarihine kadar kullanabiliyor.

OPET Kart ya da parolu kartı olmayan müşteriler, D’S Damat mağazalarından ya da OPET istasyonlarından OPET Kart temin edebiliyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi, www.opet.com.tr ve D’S Damat mağazalarında…