Mitsubishi Colt, 2.250 TL indirimle alkışı hak ediyor. Colt, dikkat çekici özel stili ve her ayrıntısı düşünülmüş donanım özellikleri ile parasının tam karşılığını almak isteyen otomobil tutkunlarını bekliyor.

 

 

 

Temsa Global, Temmuz ayı boyunca geçerli olacak kampanyası ile sizi bir Mitsubishi Colt sahibi yapmaya hazırlanıyor. Dikkat çekici tasarımı, şehir içi kullanımı kolaylaştıran boyutları ve sınıf lideri yakıt tasarrufu ile öne çıkan Mitsubishi Colt, tüm modellerinde bulunan 2.250 TL indirim ile oldukça iddialı.

 Mitsubishi Colt, Kullanıcısını Düşünüyor

Yokuşta ve kırmızı ışıkta vites boşa alıp beklerken otomobilin motorunu durdurarak yakıt sarfiyatını minimuma indiren Auto Stop & Go donanımına sahip Mitsubishi Colt*, düşük yakıt tüketimi ve karbondioksit salınımı ile segmentinin en iyilerinden biri. “Cleartec” teknolojisi ile 100 kilometrede ortalama 5.0 litreyi bulan yakıt tüketimi ile dizelleri kıskandırıyor.

Kullanıcısına sağladığı eve kadar takip aydınlatması ve Iso-fix çocuk koltuğu ön hazırlığı ile güven hissini yaşatırken, sürücü ve yolcu ön yastıkları, arkadan gelebilecek darbelere karşı geliştirilen koltuk sırtları, virajlarda ön ve arka tekerlekler arasındaki frenleme kuvvetinin dengeli bir şekilde dağıtılmasını sağlayan EBD destekli ABS ve ani frenlerden otomatik olarak devreye giren dörtlü flâşörleri ile siz ve sevdiklerinize hem araç içinde hem de dışında en iyi şekilde koruma sağlıyor.

Colt İle Hepsi ve Daha Fazlası

Ailenin en küçük üyesi olmasına rağmen, geniş iç mekanıyla güvenlik ve konfor sağlayan Mitsubishi Colt,  1,032 litreye çıkabilen bagaj hacmiyle de tam bir aile dostu. Keskin virajlarda bile dengeli bir yol tutuşu sağlayan Colt, sürücü-yolcu ön ve yan hava yastıkları, 15” hafif alaşım jantları, yol bilgisayarı, MP3 çalar girişli- direksiyondan kumanda edilebilen müzik sistemi, Cruise Control (Hız sabitleme sistemi) yağmur ve far sensörü gibi birçok cazip özelliği de üzerinde barındırıyor.

Mitsubishi’nin birbirinden çekici modelleri ve cazip fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için www.mitsubishi-motors.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

*Belirtilen özellik ve yakıt değeri Colt 1.3 MT modeli için geçerlidir.