Japonya’nın güçlü otomotiv markası Mitsubishi Motors’un üstün güvenlik özellikleri ile ön plana çıkan modeli ASX’de 5.000 TL’ye varan indirim var.

Mitsubishi ASX, 5.000 TL’ye varan indirimler ile çok cazip fırsatlar sunuyor. 56.135 TL’den başlayan fiyatlar ile üstün güvenlik özelliklerine sahip ASX’e sahip olmak artık çok kolay. Mitsubishi ASX, maksimum sürüş konforu sunarken kullanıcısını güvende hissettiriyor.

Mitsubishi Motors’un crossover segmentindeki aracı ASX 1.6 MIVEC motoru ve Cleartec teknolojisi ile çevreciliğini korurken ürettiği 117 beygirlik maksimum gücü ve 154 Nm torku ile gücünü de kanıtlıyor. Ayrıca ASX “Auto Stop&Go” teknolojisine sahip. Bu sistem sayesinde ASX doğayı korurken üstün yakıt ekonomisi sunuyor. Yoğun trafikte beklerken veya kırmızı ışıkta durduğunda bu sistem motoru otomatik olarak durduruyor ve yakıt sarfiyatını minimuma indiriyor. 5 ileri manuel şanzımanla birlikte bu kombinasyon çevreye duyarlı ve daha verimli bir otomobil vaat ediyor. Şehir içi – şehir dışı karma yakıt tüketimi 5.8 litre olan ASX düşük emisyon değerlerinde olduğu gibi yakıt ekonomisinde de yine sınıf lideri.

Üstün güvenlik özellikleri ile donatılan Mitsubishi ASX, darbe emici ve güçlendirilmiş RISE gövde yapısına sahip. ASX’de standart olarak sunulan güvenli fren sistemi (ABS), elektronik fren gücü (EBD), 7 hava yastığı (SRS), fren destek sistemi (BA), yokuş kalkış destek sistemi (Hill Start Assist System), ASTC (Aktif stabilite çekiş kontrol sistemi), acil durum stop sinyal sistemi (ESS) ve hız sabitleyici (cruise control) donanımları ile güvenirliğini kanıtlıyor. Mitsubishi ASX’de Invite ve Intense olarak adlandırılan iki farklı donanım seçeneği bulunuyor.

Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları;

Mitsubishi ASX Invite        56.135 TL

Mitsubishi ASX Intense      65.123 TL olarak açıklandı.

Mitsubishi ASX Test_MITSUBISHI ASX Test_Mitsubishi Asx Kampanya_Mitsubishi Haber_ASX Haber_Oto Haber_Auto Show_otomobiltutkunu_Zeynep Özen_Temsa Motorlu Araçlar_Temsa Global