Jeep Grand Cherokee spor üretim-niyet kavramı, 3.0 CRD Spor Multijet II verimliliği için yeni bir ayırt edici bir görünüm ve kişilik birleştiren tarzı bir egzersiz Avrupa prömiyeri sunuyor.

Cenevre, görülmemiş centilmenlik ile Kentsel ve kompakt SUV olarak Jeep sergileyen Jeep Compass üretim niyet kavramı kamuoyuna Exclusive. Jeep Wrangler Dağ, sınırlı sayıda cip simgesinin yeni özel serisi için Avrupa prömiyeri.

Cenevre Motor Show 2012 baskısında, Jeep markası kamu üretim tarzı Jeep Grand Cherokee ve aralık 2012 yıllarında gelişebilir hangi yolu önceden tahmin Jeep Compass kavramı niyet spor üretim niyet kavramı iki yıl sunmaktadır. Jeep Grand Cherokee spor üretim-niyet kavramı sportif amiral gemisi Jeep bir yorumunu sunar ve benzersiz bir standı Multijet II teknolojisi ile 3.0 CRD motor verimliliği birleştirir. Jeep Compass üretim-niyet kavramı, estetik ve daha fazla çekicilik ve kişilik Kentsel Kompakt SUV Jeep.

Açık hava meraklıları için yeni limited edition Jeep simgesi, nell’inedita boyama Gecko maruz: tarzında iki çalışmanın yanı sıra, Cenevre, Dağ Jeep Wrangler özel bir seri olarak kullanıcıların beğenisine sunulur.

Sergileme alanı Hall 5 Cenevre’de Jeep bulunan ve 765 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Stand modelleri kullanmak için olağanüstü bir fırsat sıradan en zor koşullar arasındadır ziyaretçilere iletişim için geliştirilmiştir. Bu amaçla, döşeme farklı bağlamlarda yeniden üretmek için gerekli malzeme ve renkler birleştirerek gerçekleştirilmiştir. Katta bir buz efekti arktik manzara oluşturmak için reçine, kayrak döşeme, asfalt yol ve gölgede canlandırıldı reçine çöl kumulları etkisi yaratır göstermektedir. Ziyaretçiler için mesaj açıktır: bu Jeep araçları kendi karakter, olağanüstü dinamik özellikleri test etmek için hangi yerleri ifade edebiliyoruz alanlardır.


Jeep markası, kaliteli ve üstün off-road yetenekleri inşa tarzı, işlevselliğe sahiptir. Her Jeep aracın açık havada yaşamak isteyen ve şehrin daha aşırı sadece topraklarında olağanüstü yolculuklara arıyor ama aynı zamanda olan insan için tasarlanmış olağanüstü performans ve çok yönlülüğü ile karakterizedir. Jeep markası açıkça tam bir güvenlik içinde herhangi bir macera mücadele için tam bir menzil sunan, Hayatı dolu dolu yaşamak için davet ediyor. Sıra dışı kişiliği işaretle, Jeep, her zaman kendisi araba bütün bir kategori için kriter haline gelmiştir yenilikçi ürünleri ile gelişen teklifleri yeniden icat etmeyi başardı.