Tofaş çatısı altında yer alan Temmuz ayının satış lideri Fiat Türkiye, Ağustos’ta da avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir ticari araç almayı planlayan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.  

Fiat’tan Ticari Araç Alacaklara  2 Bin TL’ye Varan Ekstra Takas İndirimi!

Hem kredili hem nakit alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix, Fiat Doblo Classic Combi ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV miktarı kadar indirim yapan Fiat Türkiye, ayrıca kredili ve nakit alımlarda takas indirimi kapsamında 2 bin TL’ye varan ekstra indirim imkânı da sunuyor.

Fiat Türkiye, Fiat Ducato’dan Fiat Doblo’ya, Fiat Pratico’dan Fiat Fiorino’ya tüm modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sunan kampanya kapsamında nakit alımlarda ayrıca % 20’yi aşan indirim fırsatı sunmaya devam ediyor.

Temmuz ayının toplam pazar lideri olan Fiat Türkiye, 31 Ağustos’a kadar devam edecek ticari araç kampanyası kapsamında kredili ve nakit alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix, Fiat Doblo Classic Combi ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV tutarı kadar indirim avantajlarıyla yine ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bununla birlikte Fiat Ducato’dan Fiat Doblo’ya, Fiat Pratico’dan Fiat Fiorino’ya tüm modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sağlayan Fiat’ın ticari araç kampanyası kapsamında nakit alımlarda %20’yi aşan indirim fırsatları da sunuluyor.

Tüm bunlara ek olarak Ağustos ayında ticari aracını yenilemek isteyenler için benzersiz bir takas avantajı da sunan Fiat Türkiye, hem kredili hem nakit alımlardaki takas indirimi kapsamında 2 bin TL’ye varan ekstra takas indirim imkânı sunarak da bir adım öne çıkıyor.