Piaggio Grup çatısı altında geçtiğimiz yıl 65’inci yaşını kutlayan İtalyan motosiklet ikonu Vespa, şık ve sofistike kimliğini pekiştiren Swarovski taşlarla bezenmiş yeni kasklarını tanıttı.

Göz kamaştırıcı Swarovski taşlarla tasarlanan ve her iki markanın muhteşem uyumunu gözler önüne seren yeni Vespa GTS ve Vespa Softouch kaskları “Mont Blanc Beyazı” ve “Etna Kahvesi” renklerinde üretildi. İlk tescilli ürününü piyasaya sürdüğü 1946 yılından beri tüm dünyada yaklaşık 17 milyon adet scooter üreten Vespa, dünyanın lider kristal üreticisi Swarovski’nin desteğiyle el yapımı olarak imal edilen yeni GTS ve Softouch kasklarını Avrupa’da Eylül ayından itibaren satışa sunacak.

Dünyanın en çok bilinen scooterı ve İtalyan stil ikonu Vespa ile dünyanın lider kristal taş üreticisi Swarovski lüks tutkusuna yeni bir boyut kazandırmak için bir araya geldi.

Piaggio Grup çatısı altında geçtiğimiz yıl 65’inci yaşını kutlayan İtalyan motosiklet ikonu Vespa, şık ve sofistike kimliğini pekiştiren göz kamaştırıcı Swarovski taşlarla bezenmiş yeni Vespa GTS ve Vespa Softouch Crystal kasklarını tanıttı. Değişik ebatlarda üretilen Vespa’nın yeni kaskları anti alerjik nefes alan iç döşemesi ve güvenliği ön plana alan malzeme kalitesi ile de dikkat çekiyor.

İlk tescilli ürününü piyasaya sürdüğü 1946 yılından beri tüm dünyada yaklaşık 17 milyon adet scooter üreten Vespa, dünyanın lider kristal üreticisi Swarovski’nin desteğiyle el yapımı olarak imal edilen yeni GTS ve Softouch kasklarını “Mont Blanc Beyazı” ve “Etna Kahvesi” renklerinde Avrupa’da Eylül ayından itibaren satışa sunacak.