Türkiye’deki faaliyetlerinin 100. yılı kutlamaları kapsamında, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’ne  sponsor olan BP Türkiye,  Londra Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi jimnastik dalında temsil edecek milli sporcumuz Göksu Üçtaş’ı Bolu’daki istasyonlarında ağırladı.

 

Türkiye’deki faaliyetlerinin 100. yılında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ile Türkiye Milli Paralimpik Komitesi’ne sponsor olan ve ayrıca 13 milli sporcuyu destekleyen  BP Türkiye ekibi, Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi jimnastik dalında temsil edecek sporcumuz Göksu Üçtaş‘la Bolu’da birlikteydi.

BP akaryakıt satış ve yönetim ekibiyle birlikte, Bolu’da bulunan BP istasyonlarını  ziyaret eden Göksu Üçtaş, istasyon çalışanlarıyla ve istasyondaki BP müşteriyle tanıştı, onlarla olimpiyat heyecanını paylaştı. BP müşterilerinin ve çalışanlarının başarı dileklerini kabul eden Göksu, Olimpiyat Oyunları için nasıl hazırlandığını anlattı ve şunları söyledi:  “En büyük hayalimi gerçekleştirerek,  Olimpiyatlarda ülkemi temsil ediyorum. Başarılı olmak için haftada 6 gün çalışıyorum, destekleri için BP ailesine teşekkür ederim.”

Londra 2012 Olimpiyat Oyunları ile Paralimpik Oyunları resmi akaryakıt ve gaz sponsoru olan BP’nin, bu kapsamda, ülkemizde, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’ne sağladığı enerji sponsorluğu desteği, 2016 sonuna kadar sürecek. BP Türkiye, ayrıca, Olimpiyat takımında yer alan beş milli sporcuyu da, Olimpiyatlara hazırlanma ve kendilerini geliştirme çerçevesinde destekliyor. Grekoromen Güreş’te Rıza Kayaalp’in yanısıra Judo’da Gülşah Kocatürk, Yelken’de Nazlı Çağla Dönertaş, Halter’de Mete Binay ve Jimnastik’te Göksu Üçtaş, BP Türkiye tarafından desteklenen marka elçisi sporcular arasında yer alıyor.