BMW Motorrad’in bütün motosiklet kullanıcılarını davet ettiği ve önemli satın alma fırsatlarının sunulduğu “Kullanılmış Motosiklet Festivali”, 16-17 Kasım tarihleri arasında Borusan Oto İstinye’de düzenlenecek. Motosiklet motor yağları konusunda uluslararası düzeyde yetkinliğini kanıtlayan Castrol sponsorluğuyla desteklenen “Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali”, her markadan motosiklet kullanıcısına açık olmasıyla dikkat çekiyor.

BMW R1200 RT_otomobiltutkunu

2007 yılından beri düzenli olarak Borusan Oto İstinye tesislerinde gerçekleştirilen “Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali” her markadan motosiklet kullanıcısını araçlarını satmak veya yeni bir model almak için bir araya getiriyor. Silindir hacmi 500 cc’nin üzerindeki bütün motosiklet kullanıcılarının ücretsiz olarak katılacağı etkinliğin 2013 ayağı ise 16-17 Kasım tarihlerinde düzenlenecek. Motosiklet sezonu sona ermeden düzenlenecek olan etkinlikte Castrol ve Bridgestone gibi kuruluşlarda yer alacak.

Trizone teknolojisiyle dikkat çeken Castrol Power1 ile motosiklet kullanıcılarının bir numaralı tercihi olan Castrol Türkiye, bu teknolojinin ne anlama geldiğini ve motosikletler için en uygun yağı nasıl seçileceğine dair sunumlarıyla etkinlikte ön plana çıkacak. Bridgestone ise yeni motosiklet lastikleri hakkında bilgilerini aktarırken, lastik kullanımı ve lastik seçimi gibi merak edilen konular hakkında bilgi paylaşımında bulunacak.

Motosiklet ile ilgilenen herkesin ücretsiz olarak ziyaret edebileceği “Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali”, Borusan Oto İstinye’nin modern tasarımıyla adından söz ettiren 9.55 Salonu’nda gerçekleştirilecek. Katılımcılar, en son model BMW motosikletler ile de test sürüşü yapma imkânı bulabilecek. Test sürüşü için sadece 0212 359 30 80 no’lu telefondan festival öncesi kayıt yaptırmak yeterli olacak.