Yatırımlarıyla otomotiv sektörüne güç katan Bayraktar Grubu, sektörün üretim üssü Bursa’da Subaru markasıyla hizmet vermeye başladı. Modern bir altyapıya sahip olan Bayraktar Otomotiv Bursa tesislerinde, Subaru markası için satış ve satış sonrası servis hizmetleri sunuluyor.

Subaru_Bursa_SubaruBursa_Servis_SubaruBayi_Show Room_Bayraktar_Otomobiltutkunu

Bayraktar Grubu, otomotiv sektörünün en önemli merkezlerinden Bursa’daki büyümesini yeni yatırımlarla sürdürüyor. Bursa’da Bayraktar Grubu bünyesindeki Citroën markası için hizmet vermekte olan perakende merkezinde, Haziran ayı itibariyle Subaru için de satış ve satış sonrası hizmetler sunulmaya başlandı.

Haftanın yedi günü satış hizmeti veriyor

Modern bir altyapıya sahip olan merkez, 270 metrekare ‘Showroom’, 300 metrekare ‘Servis Alanı’, 500 metrekare ‘Kaporta-Boya Ünitesi’ ve 33 çalışanıyla hizmet veriyor.

Merkezde hafta içi 08:30 – 18: 30 / Cumartesi 09:00 – 18:00 / Pazar 11:00 – 17:00 saatleri arasında olmak üzere 7 gün satış hizmeti sunuluyor.

Satış sonrası servis hizmeti ise, hafta içi 08:30 – 18:00 / Cumartesi 09:00 – 15:00 saatleri arasında ise veriliyor.

‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ için çalışıyoruz

Bayraktar Otomotiv Genel Müdürü Murat Gürünlü Bursa’nın otomotiv sektörü için çok önemli bir konuma sahip olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Türkiye’nin sanayici kimliğini temsil eden Bursa’da Bayraktar Grubu markaları için en iyi hizmeti sunmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Amacımız her zaman ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ sağlamak. Bursa’da Citroën markamızın ardından Subaru markamız için de satış ve satış sonrası servis hizmetini en iyi şekilde sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”