2- 11 Kasım 2012 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2012, bu yıl sadece otomobil meraklılarının ziyaret edecekleri bir ortam olmanın çok ötesinde bir konsept ile kapılarını açacak.

 

 

 

Kadın, erkek bütün otomobil meraklılarına farklı marka ve modelde yüzlerce otomobili çok yakından görme olanağı sunmasının yanı sıra Autoshow 2012; erkeklere ek olarak kadınların ve çocukların bütün gün keyifli zaman geçirecekleri etkinliklerle dopdolu bir ortam sunacak.

Örneğin, bu yıl kadın, erkek bütün otomobil meraklılarını Dove Bakım Alanı karşılayacak!

DOVE Bakım Alanı’nda, kadınlar Dove ürünleri ile 4 Adımda Bakım’dan gelen güzellik ile tanışırken; erkekler Dove Men+Care ürünleri ile Bakımın Erkekçesi’ni keşfedecekler! Dove Bakım Alanı’nda uzmanlar tarafından kişiye özel uygulanacak cilt ve saç analizleri sayesinde kendilerine özel kişisel bakım ip uçlarını öğrenirken, keyifli sürprizlerle ve hediyelerle de şımartılacaklar!

Çocuklu ailelere müjde… Tüyap’ın çocuk kulübü etkinlikleri kapsamında tiyatro, sinema ve oyun alanları da hazırlanıyor. Oyun alanlarında BJK Koleji eğitmenleri fuar boyunca her gün, “hayalimdeki projeyi gerçekleştirmek istiyorum” diyen 4-12 yaş kategorisinde bulunan çocuklara görsel sanatlardan sportif becerilere, bilim müzesi etkinliklerinden müziğe uzanan geniş bir yelpazede farklı içerikli eğitim ve atölye programları sunuyor. Joker Mağaza Zincirleri ise jetonlu oyuncak makinaları ile Autoshow 2012’yi ziyaret eden çocukların neşesine neşe katıyor.

Fuar, kadın ve çocuklara hafta içinde ücretsiz, hafta sonu ise kadınlara %50 indirimli, çocuklara ise yine ücretsiz olacak. Katılımcıların keyifli bir gün geçirmeleri için aynı zamanda Tüyap’ın 25.000 kitabı olan Tüyap kütüphanesi de fuar süresince tüm ziyaretçilere açık olacak.