Art Vespa 2011 tasarımlarını oylama sırası sizde…

Ferco Motor tarafından Türkiye’de üçüncüsü düzenlenen “Art Vespa 2011” tasarım yarışması, bu yıl ilk defa sosyal medya üzerinden oylanacak. 1- 8 Aralık 2011 tarihleri arasında www.facebook/vespaturkeyoffical adresinden yapılacak oylama ile jürinin belirlediği 10 tasarım içerisinden seçilecek ilk 3 Vespa tasarımı, GAP tarafından üretilecek Eco Bag’lerde boy gösterecek. Tüm GAP mağazalarında satılacak Art Vespa Eco Bag’lerin geliri ise AÇEV’e bağışlanacak.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden Piaggio Group’un Türkiye distribütörü Ferco Motor’un geleneksel hale gelen tasarım yarışması “Art Vespa 2011”de bu yıl bir ilk yaşanacak. Türkiye’de üçüncüsü düzenlenen “Art Vespa 2011” tasarım yarışmasında daha önce reklam ve tasarım camiasının duayenlerinden oluşan jüri üyelerinin belirlediği ilk 10 Vespa tasarımı şimdi de  sosyal medya hesapları üzerinden halk oylamasına sunuluyor. www.facebook/vespaturkeyoffical sayfası üzerinden yapılacak oylama sonucunda en çok beğenilen 3 Art Vespa tasarımı Gap tarafından üretilecek Eco Bag’leri süsleyecek.

Oyunu kullan, arkadaşlarını davet et, ödülleri kazan!

1 – 8 Aralık 2011 tarihleri arasında sosyal medya aracılığıyla gerçekleştirilecek oylamaya katılanları ise birbirinden özel hediyeler bekliyor. Facebook üzerinden oylamaya en çok arkadaşını davet eden 10 kişiye Vespa Academy eğitimi, 10 kişiye GAP mağazalarından 50 TL’lik hediye çeki ve 10 kişiye de Art Vespa çanta hediye edilecek.

 

Vespa ve GAP’ten eğitime destek

Vespa ve GAP, Art Vespa yarışmalarıyla eğitim için başlattıkları önemli sosyal sorumluluk projelerine bu sene de devam ediyor. Erken yaşta eğitimin kazandırdıklarının bilinciyle oluşturulan projede, yarışmada dereceye giren ilk on tasarım Vespa ve GAP sosyal medya hesapları üzerinde yapılacak oylama ile belirlenecek olan üç tasarım Eco Bag’lerin üzerine tasarlanarak üretilecek. Çantalar, GAP mağazalarında satışa sunularak elde edilen gelir AÇEV’e bağışlanacak.