Volvo, dijital medyanın geleceğini gören ve bu konuya yatırım yapan ilk markalardan biri. iPad ve iPhone üzerinden tüm kredi hesaplamalarının yapılabildiği Volvo OtoFinans uygulamasının yanında, internet üstünden yayın yapan haber merkeziyle de bir ilki gerçekleştiren Volvo Car Türkiye, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında da etkin bir şekilde yer alıyor.

 Dijital medyanın yakın geleceğin en etkin iletişim araçlarından biri haline geleceğinin bilincinde olan Volvo Car Türkiye, tamamen bu konuya odaklı bir birim kuran ilk markalardan biri. Oldukça detaylı bilgiler içeren www.volvocars.com.tr adlı resmi internet sitesiyle yetinmeyen Volvo Car Türkiye; iPad ve iPhone uygulamaları, haber merkezi ve sosyal medyadaki varlığıyla dijital medyayı bir bütün olarak görüyor. 

 Volvo Car Türkiye, www.volvootofinans.com  web adresi üzerinden gerçekleştirdiği yeni bir uygulamayla, iPad ve iPhone kullanıcılarına kredi hesaplama kolaylığı getirdi. Tüm Volvo modelleri için anahtar teslimi fiyatlar, kredi oranları ve vadesi ile ödeme tutarının görülebildiği uygulamaya bilgisayar üstünden ulaşmak da mümkün.

 Anahtar teslim tutarının minimum yüzde 20’si kadar olan peşinat tutarını belirledikten sonra istediğiniz kredi tutarını ve kredi vadesini sisteme girmeniz yeterli. Uygulama, koşullarınıza uygun kredi oranını hesaplayarak, Volvo sahibi olma yolundaki ilk adımı atmanızı sağlıyor.