OPET’in Facebook sayfasına fotoğrafını ve bilgilerini yükleyen katılımcılar arasından seçilen 3 kişi, ‘Süperstar’la birlikte OPET reklam filminde rol alacak

Akaryakıt sektöründe, 7 yıldır üst üste ‘Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek markası’ seçilen OPET, facebook sayfası üzerinden düzenlediği “Ajda’dan Rol Kapabilecek misin?” isimli yarışmayla,  3 kişiye Ajda Pekkan’la birlikte OPET reklam filminde oynama şansı veriyor.

Kullanıcılar, www.facebook.com/opet adresli OPET facebook sayfasını beğendikten sonra karşılarına çıkacak formu doldurarak yarışmaya katılma hakkı kazanıyor. İlk etapta fotoğraflarını ve kişisel bilgilerini yükleyen katılımcılar arasından diğer kullanıcıların oylarıyla 100 kişi seçilecek. Aralarında Süperstar Ajda Pekkan’ın da olduğu jüri değerlendirmesi sonucu ise 100 kişi arasından bir seçim yapılarak 3 talihli belirlenecek. Yarışma, 20 Ocak 2013 tarihine kadar sürecek. 3 talihli,  2013 yılı içinde çekilecek reklam filminde belirlenen senaryo doğrultusunda Süperstar Ajda Pekkan’la birlikte rol alma şansını elde edecek.