HSBC Advantage ile motorlu taşıtlar vergisini www.gib.gov.tr adresinden online ödeyenler  6 taksit olanağından yararlanacaklar. Üstelik Speedy’den kış lastiklerinde yüzde 15 indirim ve ücretsiz check up kazanacaklar!

 

Motorlu taşıt vergisini www.gib.gov.tr adresinden HSBC Advantage ile 6 taksitle ödeyenler, Speedy’den tüm kış lastiklerinde %15 indirim ve ücretsiz check up kazanıyor. 01– 10 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.advantage.com.tr den ulaşılabilecek. HSBC Advantage kredi kartlarıyla www.gib.gov.tr den ödeme yapanların yararlanacağı kampanya çerçevesinde motorlu taşıtlar vergisi ödemesi  ekstreler 6 eşit taksitte yansıtılacak.

Kampanya kapsamında, her marka otomobil için bakım ve servis hizmeti veren Speedy’nin sunduğu avantajlar Speedy servisinin bulunduğu illerde Mart sonuna kadar geçerli olacak ve bu hizmetten yararlanmak isteyenler internet vergi dairesi ödeme alındısını Speedy yetkilisine göstererek kampanyadan yararlanabilecekler. %15 indirim kampanyası, Speedy servislerinin stoklarında bulunan tüm lastiklerde geçerli olacak. Speedy servis listesine www.speedy.com.tr den ulaşılabilir.

HSBC Advantage kredi kartlarıyla yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage Nakitpuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmazken kampanyaya ticari ve business kartlar dahil değil.