”2011 Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası”sezon sonu”Gala Yemeği” 20 Aralık 2011 tarihinde, Baltalimanı-Portaxe’da gerçekleştirildi  ”2011 Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası”.

Bilindiği üzere 18 yarıştan oluşan ”2011 Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası”nın son ayağı 29 Ekim-30 Ekim tarihlerinde Mersin’de gerçekleştirilmiş ve Dünya Şampiyonluğu’na imza atan takım ”Stihl” olmuştu.Kerem Tuncay-Alpay Akdilek’ten oluşan takım üçüncü kez ”Dünya Şampiyonluğu”ünvanını kariyerine eklerken,Dünya ikinciliği elde eden takım da Tuğberk Uca-Murat Leki’den kurulu BJK-MİELE olmuştu.Podyumda Dünya üçüncülüğü kupası ise İtalyan ekip Francesco Redaelli-Giovanni Casagni’den oluşan GSYİAD-Galatasaray takımı tarafından elde edilmişti.

Portaxe’da gerçekleştirilen gala gecesinde ödül ve plaketler sahiplerini bulurken,2012 sezonuna ilişkinyeni bir işbirliğide kamuoyuna duyuruldu.

Dünyada Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası’na sponsorluk yapan ve bu desteğini 2012 sezonunda ” Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası”nda devam ettirme kararı alan Edox firması ile yapılan sponsorluk anlaşması Edox genel müdürü Fatih Yaman ve İstanbul Offshore Kulübü Başkanı Uğur Işık’ın el sıkışmasıyla resmen duyurulmuş oldu.

Tüm sponsor,protokol,görevli,takım ve sporcuları katılım sağladığı organizasyonda,ünlü isimler ve birbirinden renkli konuklar da gala gecesinde yer aldılar.