Tüm araç iç mekanları için antistatik katkılı özel temizleme köpüğüdür. Bütün boyalı ve plastik parçaların, cam yüzeylerin ve döşemelerin nikotin, kir ve tozunu temizler. 

Würth Araç İçi Temizleme Spreyi Antistatik özelliği sayesinde, aracın iç mekanındaki yüzeylerde toz koruması ve uzun süre kalıcı temizlik sağlar. Düşey yüzeylerde akma yapmayan temizleme spreyi,  malzeme nerede etkili olması gerekirse orada kalır. Minimize edilmiş akış sayesinde malzemeden tasarruf edilir.

Würth Araç İçi Temizleme Spreyi yoğun etkime sayesinde kirleri güvenli olarak çözer. Uygulama sırasında kolaylıkla görülebilen ve böylece kolaylık sağlayan beyaz köpüğün her yere sadece bir kez püskürtülmesi yeterlidir. Yüzeyi birkaç kez silmeyi gerektirmez, bu sayede zaman ve malzeme tasarrufu sağlar. İç mekanlarda daima taze ve hoş bir şeftali kokusu bırakan ürün, nikotin kokularını yok eder.

Gösterge tablosu, araç tavanı, kapı kaplamaları, koltuk döşemeleri, koltukların arka kısımları, güneş siperleri ve konsollarda kullanılan araç içi temizleme spreyi silikon içermez.

Tekstil gibi hassas yüzeyler üzerine doğrudan püskürtülmemelidir. İç mekan temizleyici temiz bir bez üzerine püskürtülmeli ve temizlenecek yüzeyler bununla silinmelidir. Kızgın durumdaki yüzeylerde ve doğrudan güneş ışınları altında uygulanmamalıdır. İdeal köpük yoğunluğunun oluşması için kutu kullanılmadan önce iyice çalkanmalıdır.

Würth Araç İçi Temizleme Spreyi_otomobiltutkunu