Türkiye’nin taşıt kredisinde uzman tüketici finansmanı şirketi Volkswagen Doğuş Finans (vdf), Babalar Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile babaları yeni bir araç sahibi yaparken çocuklarını da sevindiriyor.

 

 

 

Kampanya kapsamında vdf’den kredi kullanarak araç satın alan babaların çocuklarına satın aldıkları marka otomobilin maket otomobili hediye edilecek.

vdf’nin Babalar Günü’ne özel olarak düzenlediği ve sadece 15 – 16 ve 17 Haziran 2012 tarihlerinde geçerli olacak kampanyada model otomobilin yanı sıra avantajlı faiz oranları ve 12 aydan 60 aya kadar geçerli vade seçenekleri bir arada sunuluyor.

Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari Araç, Audi, SEAT ve Skoda marka otomobil ve DOD’dan ikinci el araç otomobil alan babalar için geçerli olacak kampanyada baba hangi VW Grup marka otomobili tercih ettiyse aynı markanın model otomobili de çocuğuna hediye edilecek. Tüm kredi işlemlerinin vdf yetkilileri tarafından takip edildiği; uygun ve avantajlı ödeme planı oluşturulduğu sistemde, tüm babalar, tek noktadan hızlı ve kolay araç sahibi olmanın keyfine varacak.