Otomobil ve spor kültürünü bir araya getirerek motorsporlarının Türkiye’de tabana yayılmasını destekleyen V2 Challenge hız kesmiyor. Türk malı, safkan yarış otomobili VOLKICAR ile organize edilecek ve ikinci kez düzenlenecek olan V2 Challenge – İstanbul, Mart ayında Körfez Pisti’nde yapılacak.

V2 Challenge_VOLKICAR_volkicar_otomobiltutkunu

Motorsporlarına daha çok sporcu kazandırmak amacı ile uygun bütçeli yarışma imkanı sağlayan VOLKICAR otomobiller, spora yeni başlayanlara ve gençlere kendilerini gösterme fırsatı sunuyor.

Volkan Işık Akademi tarafından organize edilecek olan V2 Challenge’ın ilk yarışı 9 Mart Cumartesi günü koşulacak. İkinci yarış 17 Mart, üçüncü yarış ise 31 Mart tarihlerinde yine Körfez Pisti’nde düzenlenecek. V2 Challenge ikinci senesinde 20 yeni pilot adayı ile Körfez Pisti’ne yepyeni bir heyecan ve mücadele getirecek.

Aynı zamanda para ödülü de yarışçıları bekliyor. Üç yarış sonunda birinci olan pilot 6.000 TL, ikinci 3.000 TL ve üçüncü olan da 1.000 TL’lik para ödülünü kazanacak. V2 Challenge yarışlarını izlemek tamamen ücretsiz. Siz motorspor severleri de İzmit Körfez Pisti’ne bekliyoruz.

Detaylı bilgiye www.volkanisikakademi.com ve www.v2challenge.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

V2 Challenge_VOLKICAR_volkicar_otomobiltutkunu_2013 VOLKICAR