Madeni yağ pazarında Türkiye’de ve dünyada 6 yıldır liderliğini* koruyan Shell’in ağır vasıta dizel motor yağları ürün ailesi Shell Rimula, “Sizin Kadar Dayanıklı Motor Yağı” sloganıyla gerçekleştirilen Roadshow  etkinliğinde 16 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında Türkiye’nin farklı yerlerinde toplam 25 noktada uzun yol şöförleriyle biraraya geldi.

Shell Rimula Roadshow ekibi, etkinlik kapsamında bir ay boyunca Türkiye’nin bir çok ilinde ağır vasıta sürücüleri ile biraraya gelerek, Shell Rimula ürün ailesi hakkında sürücüleri bilgilendirdi.

Kocaeli, Yalova, Bursa, Manisa, İzmir, Konya, Mersin, Adana, Ankara, Kastamonu, Samsun, Bolu güzergahı üzerindeki kamyon kooperatifleri ve Shell Extra Mola istasyonlarında 5000’e yakın sürücüye eğlenceli aktivitelerle keyifli anlar yaşattılar.

Çeşitli oyunlarla renklenen ziyaretler ağır vasıta sürücülerinden yoğun ilgi gördü. “Sizin Kadar Dayanıklı Motor Yağı” konseptiyle düzenlenen Shell Rimula roadshow etkinliğinde sürücüler langırt, boks makinesi, bilek güreşi, güç parkuru gibi oyunlarla dayanıklılıklarını test ettiler ve süpriz hediyeler kazandılar.

YENİ SHELL RIMULA R4 X; MOTORUNUZ İÇİN ÜÇLÜ KORUMA

Haziran başı itibariyle satışa sunulan, sahip olduğu orjinal ekipman üreticileri onayları ve sunduğu üçlü koruma ile oldukça beğenilen ve talep gören Yeni Shell Rimula R4 X’in özellikleri etkinlikte katılımcılarla paylaşıldı.

– Motoru aşınmaya karşı % 30’a kadar* daha fazla korur.

– Asit korozyonuna karşı % 50’ye kadar* daha fazla koruma sağlar.

– Motoru % 50’ye kadar* daha fazla temizler.

Shell Rimula Roadshow_Pelit Taspinar Extra Mola 2_otomobiltutkunu_Shell_Rimula_Roadshow