SEAT, Ibiza ve Leon modellerini kapsayan kampanyasında 2 bin 200 TL’ye varan indirimler sunuyor. Kampanyada ayrıca SEAT Finans ile ayda 499 TL balon ödeme seçeneği de mevcut…

SEAT, Ibiza ve Leon modellerinde çok özel indirimlerin olduğu kampanyasını devreye aldı. Kampanya süresince SEAT Finans’tan ayda 499 TL ödeme seçeneğinin yer aldığı balon ödeme seçenekleri de sunuluyor.

SEAT’ın en ilgi çeken modeli olan ve Türkiye’de 5 üyesi bulunan Ibiza, benzinli ve dizel modelleriyle segmentinde rakipleri arasında yüksek kalitesi, tasarımı ve zengin donanım seçeneklerinin yanısıra, tutumlu yakıt tüketimiyle de öne çıkıyor. Kampanyada, Ibiza’nın 1,4 lt 85 hp motora sahip Reference donanım seviyesindeki versiyonu 29 bin 900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla alınabiliyor.

SEAT’ın tasarımı, dinamik sürüş özellikleri, kullanım maliyeti ve ikinci el değeriyle son derece beğeni toplayan Leon modeli de kampanya kapsamına dahil. Kompakt segmentteki hem sportif hem de verimli bir alternatif olan ve tasarımıyla bütünleşen güçlü dinamikleriyle öne çıkan Leon’da da 2 bin 200 TL’ye varan indirim olanağı bulunuyor. Kampanya süresince Leon’un 1,2 lt TSI 105 hp’lik motora sahip Style donanım seviyesindeki versiyonu 40 bin 900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satışa sunuluyor.

SEAT Finans avantajları

Kampanyada ayrıca, SEAT Finans’tan ödeme kolaylıkları da sunuluyor. SEAT Finans’tan kullanılan 24 bin 125 TL’lik kredi tutarına, 36 ay vadeli balon ödemelerle, 499 TL’den başlayan ödeme seçenekleri sunuluyor.