Opel Mokka Snow Motion Fest’te  Ünlü yağdı

Opel Mokka Snow Motion Fest_Opel Mokka Test_Opel Otomobiltutkunu

Palandöken’de 1.si gerçekleştirilen Opel Mokka Snow Motion Fest’in ilk gününde son zamanların ençok sevilen şarkıcılarından olan Mehmet Erdem ve Model gurubu DJ Ozan Çolakoğlu, Dj David Şaboy sahne aldı. Türkiye Snowboard Şampiyonu Çiçek Güney Şovlarıyla büyüledi. Ünlü konuklar Pascal Nouma, Özge Ulusoy, Burcu Güneş, Simge Fıstıkoğlu, Özge Uzun renk kattı.

Erzurum’luların yoğun ilgi gösterdiği festival’in Xanadu Snow White otelde başlayan Basın Toplantısına Özge Ulusoy,Simge Fıstıkoğlu ve Özge Uzun Katıldı.Festivalin 1.gününde ilk sahne alan Mehmet Erdem duygusal şarkıları ile gençleri bir araya getirdi. Ardından sahne Model Gurubu’nundu ilk defa canlı gördükleri ünlü guruplarla coşan gençler çok özel anlar yaşadı.

Opel Mokka Snow Motion Fest’in ikinci gününde ise özel olarak  arabadan yapılan Dj kabini’nin başına geçen Ozan Çolakoğlu ve David Şaboy  Palandöken’in beyaz karlarını eritti.

Festival bu kadarla sınırlı değildi. Cemiyet ve sanat dünyasının yaşam koçu Şeyda Coşkun festivale katılanlara sağlıklı beslenmenin kuralları ve sporun öneminden bahsetti. Şeyda Coşkun’un Palandöken’in beyaz zirvesinde yaptığı yürüme etkinliği festivale renk kattı. Festival’de heyecanlı anlarda gerçekleşti, Rönesans Polat Erzurum Otel’in zirvesinden kayak hocaları ve meşaleler eşliğinde Ralli Co-pilot şampiyonu Çiçek Güney adrenalin dolu  gösteri yaparken  yanında oturan Pascal Nouma ile renkli sahnelere ortak oldu. Araç hareket halinde iken Hollywood filmlerine taş çıkartırcasına atlayan Pascal Nouma alkışlarla Opel Mokka’nın direksiyonunada geçti.

Festival’e konuk olaraka katılan Burcu Güneş bol bol kayak yaptı. Ulusal ve Yerel Basının yoğun ilgi gösterdiği Opel Mokka Snow Motion Fest Rönesans Polat Erzurum Otel’de yenilen Çağ kebabı partisi ile son buldu.