BP ve Maximum Kart işbirliğindeki kampanyada 16 Nisan – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında BP’den 4 kez ve tek seferde 100 TL ve üzeri tutarda akaryakıt ya da otogaz alanlar 25 TL MaxiPuan kazanıyor.

MercedesCard_BP

16 Nisan- 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında kampanyanın geçerli olduğu Maximum anlaşmalı BP istasyonlarına gelen Maximum Kart sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinde tam 25 TL MaxiPuan kazanıyor. Kampanyaya katılmak isteyen Maximum Kart sahiplerinin BP yazıp boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye göndermeleri yeterli oluyor. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin ise “BP” yazıp, boşluk bırakarak, kartlarının son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4747’ye SMS göndermeleri gerekiyor. Kampanyaya Maximiles ve MercedesCard’lar ile yapılan alışverişler de dahil oluyor.

Maximum Kart sahipleri kazandıkları MaxiPuan’ları 19 Haziran 2014’e kadar Maximum üyesi BP istasyonlarında yapacakları akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanabilecek.

Ayrıntılı bilgi ve ek koşullar için: www.bp.com.tr ve www.maximum.com.tr