Dünyanın lider lastik üreticilerinden olan Goodyear’dan 7 Nisan – 30 Haziran arasında 4 adet Goodyear yaz lastiği alanlar, her 400TL ile BMW 5.20i kazanmak için 1 çekiliş hakkı yakalıyor. World’ e özel 9 taksit fırsatı sunulan kampanyaya katılanlar anında hediye tişört kazanacak. Islak Zeminde Frenlemede A etiket değerine sahip EfficientGrip Performance ve BMW kampanya iletişimi AVM’lerde ve caddelerde yapılan etkinliklerle de dolu dizgin devam ediyor.

4 Goodyear’a 1 BMW !

Goodyear’dan 4 adet yaz lastiği satın alanlar ‘bedelsiz’[1] bir şekilde BMW fırsatı yakalıyor! Kampanya daha çok sayıda tüketiciye ulaşmak için AVM’lerde gerçekleştirilecek etkinliklerle duyuruluyor. Kampanya hediyesi olan beyaz BMW 520i AVM’lerde lastiksiz olarak bir kaidenin üzerinde sergilenirken, stand üzerinde 4 adet EfficientGrip Performance da bulunacak.

Yine iPad’ler ile Goodyear standını ziyaret edenlerin fotoğraf çekimleri yapılacak. İzin alarak Goodyear’ın Facebook sayfasına eklenen fotoğraflardan en çok beğeni alanlara ise çeşitli hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Goodyear’ın yeni yaz kampanyası, farklı akivitelere de sahne olacak. Seçili illerdeki önemli caddelerde uzun yanan kırmızı ışıklarda Goodyear kızlarıyla karşılaşmak mümkün! Ayrıca oturduğunuz bir kafede masanızda BMW anahtarı görürseniz sakın şaşırmayın! Goodyear markalı 4 adet yaz lastiği satın alırsanız, gerçek bir BMW 520i’ye sahip olmanız an meselesi!

EfficientGrip Performance, segmentinde en iyi etiket değerlerine sahip !

Kampanya ile ilgili olarak konuşan Goodyear Tüketici Lastikleri Pazarlama Müdürü Melih Evcimen,
“7 Nisan – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında yetkili bayilerimizden satın alınan 4 adet Goodyear markalı yaz lastiği ve her 400TL için bir çekiliş hakkı veriyoruz. 360 derece pazarlama planımız kapsamında ıslak zemin yol tutuşunda A, yakıt tasarrufunda B etiket değerine sahip EfficientGrip Performance lastiğimizi tanıtırken, kampanya döneminde Goodyear lastiklerini tercih eden tüketicilerimize Goodyear lastiklerinin keyfini BMW 520 ile sürme keyfini de sunuyoruz” dedi. Geleneksel iletişim mecralarının yanısıra, tüketicilerle birlikte olabilecekleri daha farklı ve renkli aktiviteleri tercih ettiklerini ifade eden Evcimen, “Kampanyamızı, ilk olarak 19 Nisan’da İstanbul, Ankara Cepa AVM ve İzmir’de Agora AVM önünde aynı anda başlatıyoruz.

Goodyear’ın yaz kampanyası aktiviteleri, seçili şehirlerdeki AVM ve cadde etkinlikleri ile Mayıs sonuna kadar devam edecek.

2014_goodyear_bmw520i_kampanya_ilan_worldcard2_Otomobiltutkunu.