Amerika’nın dünyaca ünlü yaşam stili dergisi Robb Report, “Best of the Best” adıyla gerçekleştirdiği yılın en sıradışı ürün ve hizmetleri araştırmasında, Yeni Maserati Ouattroporte’yi, “Yılın En İyi Sedanı” olarak seçti.

tofas_Maserati Quattroporte_otomobiltutkunu (2)

Maserati Quattroporte, derginin yılda bir kez hazırlanan ve bu yıl Haziran ayında 25.’si yayınlancak “Best of the Best” sayısında, okurlara tanıtılacak.

Robb Report dergisinin “Best of the Best” ödülleri, Otomobil, Stil, Seyahat, Ev, Kişisel Zevkler ile Yatlar ve Jetler olmak üzere 6 ayrı başlıkta,  26 adet ürün ve hizmet kategorisinde veriliyor.

Her kategorinin seçimi, Robb Report ekibinin görüşleri ve her derginin kapak konularına göre belirlenmiş prensiplere dayanarak, Robb Report editörleri tarafından yapılıyor.

Yeni Maserati Quattroporte bu kapsamda, bu yılın “Best of the Best” sedan otomobili seçilerek, 10 yılı aşkın süredir, aralarında Robb Report’un da yer aldığı dünya çapındaki birçok dergiden 57 adet uluslarası ödül kazanan seleflerinin başarısını da sürdürmüş oldu.

tofas_Maserati Quattroporte_otomobiltutkunu