Dünyanın önde gelen filtreleme uzmanı MANN+HUMMEL markası MANN FILTER, Türk tüketicisiyle daha yakından buluşmak hedefiyle organize ettiği ve Türkiye’nin her bölgesini dolaşacağı “tanıtım turu”na başladı. “MANN FILTER SANAYİLERDE” sloganıyla yola çıkan tur, toplamda 20 şehir ve 31 noktada ustalarla buluşuyor.

 

21 Mayıs itibariyle 11 ili kapsayan ilk etabı başlayan etkinlikte Gaziantep’ten Adana’ya, Mardin’den Trabzon’a kadar birçok yerleşim birimi ziyaret ediliyor. Etkinlik boyunca ilk Türk yarış otomobili Volkicar simülatörleri ile Volkicar’ı test etme  imkanına kavuşan ustalar hem de düzenlenen yarışmada “en hızlı usta” seçilerek sürpriz hediyelere sahip olma şansı yakalıyorlar.

Dünyanın önde gelen filtreleme uzmanı MANN+HUMMEL markası MANN FILTER, Türk tüketicisiyle daha yakından buluşmak hedefiyle organize ettiği ve Türkiye’nin her bölgesini dolaşacağı “tanıtım turu”na başladı.. “MANN FILTER SANAYİLERDE” sloganıyla yola çıkan turun ilk etabı Gaziantep’te başladı.

İlk etabı 11 ili kapsayan etkinlikte Gaziantep’ten Adana’ya, Mardin’den Trabzon’a kadar birçok yerleşim birimi ziyaret edilecek. Etkinlik boyunca ilk Türk yarış otomobili Volkicar simülatörleri ile ustalar hem Volkicar’ı test etme  imkanına kavuşacaklar hem de düzenlenecek yarışmada “en hızlı usta” seçilerek sürpriz hediyelere sahip olma şansı yakalayacaklar.

 13 Haziran Eskişehir’de

 13 Haziran Çarşamba günü Eskişehir Sanayi’de düzenlenecek  etkinlik çerçevesinde ilk Türk yarış otomobili Volkicar simülatörleri de hazır bulunacak.  Volkicar simülatörleri ile kullanıcıların dikkat, algı  gibi temel beceriler, ayak, el ve göz koordinasyonu gibi psikomotor becerileri, tepki zamanı, çevresel görüş, hız-mesafe tahmini gibi becerileri test edilecek. Düzenlenecek olan yarışma neticesinde ise en hızlı usta’ya MANN FILTER tarafından sürpriz hediyeler verilecek.

Toplamda 20 il ve 31 noktayı ziyaret edecek olan tanıtım turunun ilk etabı 20 Haziran 2012, Çarşamba günü İstanbul Bostancı Oto Sanayi’de düzenlenecek etkinlik ile son bulacak. Turun 2’inci etabı ise eylül ayında yeniden başlayacak.