KIA, Eylül ayı içerisinde Sportage satın alan herkese Petrol Ofisi’nden 5 bin km’ye varan ücretsiz yakıt hediye ediyor.

0
389

Her ay kampanyalarıyla otomobilseverlere fırsatlar sunan KIA, sonbaharı ise ücretsiz yakıt kampanyasıyla karşıladı. KIA, Eylül ayı içerisinde Sportage satın alan herkese Petrol Ofisi’nden 5 bin km’ye varan ücretsiz yakıt hediye ediyor.

Anadolu Grubu markalarından olan KIA, Picanto’yu 79 bin 900 TL’lik özel fiyatla satışa sunuyor. KIA, Rio ve Ceed’de hurda desteğiyle birlikte avantajlı fiyatlar, Stonic’de 30 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz avantajıyla sonbaharda araç sahibi olmak isteyenleri yetkili satış noktalarına bekliyor.

Ayrıca, KOBİ’lerin vazgeçilmezi Bongo da ise 92 bin 500 TL’den başlayan fiyatlar ve 30 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Picanto, Rio ve Ceed hurda teşvikiyle çok avantajlı

Tasarımıyla dikkat çeken, kompakt ölçüleriyle şehir içi kullanımda avantaj sağlayan ve benzersiz bir sürüş deneyimi sunan KIA Picanto, Eylül ayına özel olarak hurda teşvikiyle birlikte 79 bin 900 TL’lik özel fiyatla KIA yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor.

KIA’nın Eylül ayına özel kampanyaları kapsamında, Rio modelinde hurda teşvikiyle birlikte 20 bin TL’ye varan indirim, Yeni Ceed’de ise hurda teşvikiyle birlikte 21 bin 500 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

KIA Stonic’de 30 bin TL’ye 12 ay, 0,99 faiz fırsatı

Özelleştirilebilir tasarım özellikleri, yakıt verimliliği ve güçlü performansıyla kullanıcılarından tam not alan KIA Stonic, Eylül ayına özel olarak 30 bin TL’ye 12 ay, yüzde 0,99 faiz fırsatıyla KIA yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor.

Ticarette fark yaratanların aracı olan KIA Bongo ise 92.500 TL’den başlayan fiyatlar ve 30.000 TL’ye 12 Ay yüzde 0 faiz fırsatıyla KOBİ’lerin gözdesi olmaya devam ediyor.