İstanbul Offshore Kulübü, 2012 sezonu startı öncesi sporcuları ve sponsorlarının katkılarıyla LÖSEV’in htiyaç duyduğu ilköğretim okulunun spor salonu ihtiyaçlarını karşılayarak, ayni bağışta bulundular.

 

LÖSEV’in Ankara’daki Lösemili Çocuklar İlköğretim ve Anaokulu’nun spor salonunun ihtiyaçları İOC sporcuları ve sponsorları tarafından oluşturulan bağış kampanyası ile ayni yardım olarak  “14 Şubat Sevgililer Günü”nde LÖSEV’e bağışlandı.

 İstanbul Offshore Kulübü sporcuları ile sponsorlarından Edox-Mey Saat ve SİF-JCB yetkilileri “Hayattaki En Değerli Sevgililerimiz Çocuklarımızdır” sloganıyla LÖSEV’in İstanbul’daki DÜKKAN üretim atölyesinde miniklerle buluştular.

 İOC Başkanı Uğur Işık ile kulüp yönetimi, sporcu, Edox ve SİF-JCB yetkililerinin katıldığı ziyarette başta İstanbul Koordinatörü Zuhal Ön ve LÖSEV çalışanları hazır bulundu.

 Ankara’daki ilköğretim okulunun spor salonu ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bağış kampanyasına ilişkin sembolik çekin LÖSEV yetkililerine sunulduğu organizasyonda, İOC Başkanı Uğur Işık, “ Çocuklarımız bu ülkenin geleceği ve bizlerin en özel varlıkları. Onların tedavisinde önemli bir rol üstlenen LÖSEV ile yapmış olduğumuz bu işbirliğinde ihtiyaç duyulan spor malzemelerini, bir spor kulübü olarak karşılamaktan onur duyduk. Bu konuda sporcularımızın ve sponsorlarımızdan Edox ile SİF-JCB’nin göstermiş oldukları duyarlılıktan ötürü kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Sevgililer Günü’nde bu desteği organize etmemizi sağlayan LÖSEV’e de üstlendikleri misyondan ötürü ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

 

LÖSEV İstanbul Koordinatörü Zuhal Ön ise,  Vakfın yıllardır sürdürdükleri çalışmalarında, kurumlarla gerçekleştirdikleri sürdürülebilir sosyal sorumluluk çalışmalarını çok önemsediklerini vurgulayarak, IOC ile işbirliklerinin devam etmesinden memnuniyet duyacaklarını belirtti. Ön, “Dünya Offshore 225 Şampiyonası’nı gerçekleştiren ve bu alanda Türkiye’den Dünya Şampiyonları çıkaran İstanbul Offshore Kulübü’nün 2012 takviminde uygun noktalarda çocuklarımızın izleyici olarak katılımı, bu sporu tanıyıp sevmeleri adına düzenlemeyi planladığımız etkinliklerle bu birlikteliğin süreklilik kazanmasını arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

İstanbul Offshore Kulübü olarak katkıda bulunan takım-sporcu ve sponsorlar:

Uğur Işık-İOC Başkanı,Serdar Özer- İOC Başkan Yardımcısı, Lenore Yachts; İlker Özmen-Umur Duyar, Stihl; Alpay Akdilek-Kerem Tuncer; Beşiktaş-Miele; Murat Leki- Tugberk Uca, GSİYAD-Galatasaray; Francesco Redaelli -Giovanni Casagni, Olimpik Marsilya; Jerome Brarda- Max Dessaux- Kerem Zorlu- Onur Özgül -Tarık Öktem, YKM Big Chefs; Saruhan Tan-Joseph Muhlbauer, YKM Sport Cengiz Cennetoğlu-Kerim Zorlu, Franke; Hakan Vanlı-Adil Küçüksarı

Angel Yachts; Cengiz Şıklaroğlu  -Aybars Turna, ECI; Süha Yenigül-Barış Kesme, Edox-Mey Saat Fatih Yaman, SİF-JCB.