İncitaş 4445Akü android aplikasyonu ile İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’daki araç kullanıcılarına tek tuşla arama yaparak akü yol yardımı hizmeti alma imkânı sunuyor.

Aplikasyon araç kullanıcılarına en yakın 4 İnci Akü bayisini ve kullanıcının harita üzerindeki konumu ile bayiler arasındaki güzergahı harita üzerinden gösteriyor. 4445Akü Yol Yardım Hattının aplikasyonu hem iphone hem de android işletim sisteminin olduğu telefonlara www.akumbitti.com.tr web sitesinden de ücretsiz indirilebiliyor. Aküsü biten araç kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak çözümler geliştiren İncitaş, en yakın İnci Akü bayisini cebinize taşıyor.

Otomotiv yan sanayi sektöründe ana ve perakende bayilerinin gelişimini destekleyecek projeler ortaya koyan İncitaş’ın İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’daki bayileri aracılığıyla hayata geçirdiği 4445Akü (258) yol yardım hattının android aplikasyonu hazırlandı. www.akumbitti.com.tr web sitesinden de ücretsiz olarak indirilebilen aplikasyon ile İncitaş, araç kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 4445Akü android aplikasyonu sayesinde İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’daki araç kullanıcıları tek tuşla akü yol yardım hattına bağlanabiliyor. Normal çağrı merkezinden farklı olarak, araç kullanıcısının yolda kaldığı lokasyon, sistem üzerinden direkt çağrı merkezine ulaştırılıyor. 4445Akü çağrı merkezi, arayan kişinin konumunu görüyor ve en yakın bayi bilgisini veriyor ya da yerinde yol yardım hizmeti için destek oluyor.

Akünüz bittiğinde çözümü cebinizde

Araç kullanıcısı uygulama kapsamında e-bayi seçeneği ile bulunduğu konuma en yakın 4 İncitaş bayisini, bayi listesini ve fiyat listesini görebiliyor. Aplikasyonun faydalı bilgiler kısmında da kullanıcılar “Daha Fazla Uzun Ömür” başlığı altında, montaj öncesi akünün durumu, aracın şarj işlemi, aracın marş sistemi, aracın sabit tüketimi bilgilerine ulaşabiliyor.

İncitas_Akumbitti_otomobiltutkunu