Fiat’ın Kış Kampanyası, Worldcard’a özel 7aya varan taksit, 2ay taksit erteleme ve toplamda 150 TL’lik hediye fırsatıyla fark yaratıyor.

Fiat 500L Test_Fiat 500L_otomobiltutkunu_Yeni Fiat 500L_Fiat 500L Lansman_Rockstar_crossover_Fiat 500L Pop_Popstar_500L Rockstar_Panoramic Edition_Euro 6 Fiat 500L_Yeni Fiat 500L Test_Yeni Fiat 500_Yeni_FiatÜlkemizde Tofaş çatısı altında temsil edilen Fiat, Worldcard ile birlikte,aracını kış şartlarına hazırlamak isteyen müşterileri için çok özel bir kampanya başlattı. 31 Mart tarihine kadar devam edecek olan“Kış Kampanyası” boyunca,aracını Fiat yetkili servislerine getiren şahıs servis müşterileri, Worldcard ile yapacakları 499 TL ve üzerindeki servis harcamalarından 75 TL Worldpuan kazanma imkânını yakalıyor. Kampanya kapsamında mekanik bakım hizmetinden yararlanan her müşteriye ayrıca 75 TL değerindeki Motor KorumaHizmeti de hediye ediliyor.

Kış Kampanyası’nda, Fiat yetkili servislerinde Worldcard ile gerçekleştirilen harcamalar için, 7 aya kadar varan taksit veya2 ay taksit erteleme fırsatı da sunuluyor.Yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat markalı araç sahipleri için ödeme kolaylıkları sunan Fiat’ın “Kış Kampanyası” boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça, gibi servis işlemlerini kapsıyor.