Çelik Motor Filo Kiralama ,  kısa bir süre için geçerli olacak çok özel bir kampanyaya  imza attı. Kampanya kapsamında Mercedes C 180 modelini aylık 695 Euro’dan başlayan fiyatlarla kiralamak mümkün. Stoklarla sınırlı olan Mercedes C 180 kampanyası, özellikle lüks otomobil kiralamak isteyen her ölçekteki kobileri hedefliyor.Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından biri olan Çelik Motor tarafından kurulan Çelik Motor Filo Kiralama, 2005 yılından beri sektörün en genç ve yenilikçi üyelerinden biri olarak hizmet veriyor.

Çok kısa bir süre içinde  sektörün önemli oyuncularından biri haline gelen Çelik Motor Filo Kiralama, hedeflerini her zaman yüksek tutmuştur. 2011 yılında araç parkını 10,000 adede yükseltmeyi öngören Çelik Motor Filo Kiralama, yılın ilk 8 ayı sonunda bu hedefine ulaşmayı başarmıştır.

Rakiplerinden en önemli farkı, sunduğu müşteri odaklı hizmet anlayışı olan Çelik Motor Filo Kiralama, müşterilerine istediği anda ve ihtiyacına göre çözüm üretme prensibiyle çalışıyor. Sunduğu kişiye özel “tailor made”  olarak tabir edilen hizmetleriyle farkını ortaya koyan  Çelik Motor Filo Kiralama, kaliteli ve özenli hizmet anlayışını uygun fiyatlarla sunarak başarısını her geçen gün artırıyor