Her marka ve model araca hizmet verebilen dünyanın en büyük bağımsız servis organizasyonlarından biri olan Bosch Car Service’lerin Türkiye’deki sayısı 200 oldu. Hız, güven ve hizmet kalitesine önem veren Bosch Car Service, uygun fiyatlı ve ekonomik hizmeti Bosch tarafından eğitilerek sertifikalandırılmış personeli ile veriyor.


Bosch Car Service_Bosch Otomobiltutkunu_,Bosch Türkiye_Kurumsal İletişim

10 yılı aşkın süredir her marka ve model araca ekonomik bakım ve tamir hizmeti veren Bosch Car Service’lerin sayısı 200 oldu.

„  Bosch Car Service ağı, kurumsal yapı ve orijinal Bosch markalı yedek parça ürünleri ve eğitimli personeliyle hizmet veriyor.

„  Bosch Car Service’lerde, tüm teşhis ve onarım işlemleri “Bosch Servis Ekipmanları” ile gerçekleştiriliyor.

Kıbrıs’ın yanı sıra 53 ilde 200 Noktada Hizmette

Araç sahiplerinin kolaylıkla ulaşabilecekleri noktalarda kurulu olan Bosch Car Service’ler, Adana, Antalya, Ankara, Bursa, İzmir, İstanbul, Gaziantep gibi iller başta olmak üzere, Türkiye’nin 53 ilinde ve Kıbrıs’ta, 200 noktada hizmet veriyor.

Bosch Car Service’lerde Araç Garantisi Bozulmuyor

Bosch tarafından belirlenen standartlarda yapılanan Bosch Car Service’lerde, her marka ve model aracın bakım ve onarım işlemleri, araç markasının garantisi bozulmadan yapılabiliyor. Bosch’un otomobil yedek parçasının yanı sıra, araç üreticileri işbirliğiyle otomotiv sistemleri geliştirmesi Bosch Car Service’leri bir adım öne çıkarıyor.

Bosch Test Cihazları Kullanılıyor

Teknolojinin ön planda tutulduğu Bosch Car Service’lerde, araç arıza tespit ve giderilmesinde ise, Bosch tarafından üretilen test cihazları ve atelye ekipmanları kullanılıyor.

Bosch Car Service’lerde Vale Hizmeti

Bosch Car Service’lerde başlatılan uygulamaya göre, araç sahiplerine vale hizmeti de sunuluyor. Belirli Bosch Car Service’lerde, araçları kullanıcıların kapısından teslim alıp, kapısına bırakma şeklinde uygulamaya konulan vale hizmeti, yakında tüm Bosch Car Service’lere yayılacak.