Peugeot, ünlü top model Didem Soydan ve stil danışmanı Umut Eker eşliğinde Yeni Peugeot RCZ ile İstanbul Turu düzenliyor. Peugeot’nun Yeni RCZ’nin Türkiye lansmanı dolayısıyla hazırlanan sosyal medya kampanyası için hayata geçirdiği bu özel proje 25 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Yeni RCZ_Yeni RCZ Test_Yeni RCZ Kampanya_Yeni RCZ Haber_Peugeot Türkiye_Didem Soydan_Umut Eker_otomobiltutkunu

Yeni Peugeot RCZ’nin Türkiye lansmanı için bir araya gelen Didem Soydan ve Umut Eker, Yeni RCZ modelinin kendi stillerini yansıttığını ve bu çalışmanın çok keyifli bir deneyim olduğunu belirtti.

25 Mayıs Cumartesi günü Yeni RCZ ile düzenlenecek İstanbul Turu kapsamında, aracı Didem Soydan ve Umut Eker ile İstanbul sokaklarında yakalayıp çektiği fotoğrafı  #peşindeyim hashtagh’i ile Twitter ve Instagram’dan paylaşan takipçilerimiz arasında jürinin belirleyeceği en güzel fotoğrafın sahibi bir adet Dijital Fotoğraf Makinesi ve Galaxy Tab2 kazanma şansı elde edecek.

Kampanyayı Twitter, Facebook ve Instagram’da /peugeotturkiye sayfalarından takip edebilirsiniz.

Yeni RCZ_Yeni RCZ Test_Yeni RCZ Kampanya_Yeni RCZ Haber_Peugeot Türkiye_Didem Soydan_Umut Eker_otomobiltutkunu_peugeotturkiye_Peugeot RCZ_Peugeot RCZ Test