Yeni Seat Leon’un ön, gündüz sürüş ve arka farlarında opsiyonel olarak sunulan Full LED far teknolojisi araca daha modern ve çekici bir görünüm kazandırırken, yol güvenliğini de artırıyor.

Yeni Seat Leon’un tüm versiyonlarında opsiyonel olarak sunulan Full LED ön ve arka farlar, araca daha gösterişli ve daha modern görünüm kazandırıyor. Yeni SEAT tasarım dilinin tipik bir özelliği olan ve Leon’un formuyla kusursuz şekilde bütünleşen açılı çizgiye sahip farlar sayesinde Leon artık imza niteliğinde belirgin bir görünüme kavuşuyor.

Full LED farlar, sadece tasarımda değil, güvenlikte de fark yaratıyor. Kendisine özgü şekliyle trafikte fark edilmenizi sağlayan Full LED farlar, bunu akıllı sensörleri ve teknolojisi sayesinde karşıdan gelen sürücünün dikkatini dağıtmadan yapıyor.

Full LED donanımı, lansmana özel olarak sunulan Leon Style Plus Paketi ve Leon FR Plus Paketi ile alınabiliyor. 2 bin 650 TL değerindeki Leon Style Plus Paketi’nde, LED ön, gündüz sürüş ve arka stop lambalarının yanında, arka park sensörü ve koyu karartılmış arka camlar da bulunuyor. 3 bin TL değerindeki Leon FR Plus Paketi ise LED farların yanında, Sunroof’u da kapsıyor.

Full LED farlar, Leon ailesinin tüm versiyonlarında sunuluyor. 1.2 TSI 105 HP, 1.4 TSI 140 HP ve 1.6 TDI 105 HP motor seçenekleri ile satılan sportif ve dinamik 3 kapılı Yeni Leon SC, DSG ve Start/Stop teknolojilerine sahip. Yeni Leon SC, 49 bin TL’den başlayan fiyatlar ile alınabiliyor. Benzinli 1.2 TSI ve 1.4 TSI ile dizel 1.6 TDI motor seçenekleri ile sunulan 5 Kapılı Yeni Leon ise 42 bin 400 TL’den başlayan fiyatlar ile tüm SEAT Yetkili Satıcıları’nda.

SEAT otomobiltutkunu_New-Seat-Leon_Leon-Pictures_Leon-Photo