Yeni Nesil BMW 1 Serisi    “Ayda 799 TL’ye BMW 1 Serisi”

BMW 1 Serisi sınıfındaki tek arkadan itişli otomobil olma özelliği, 1.6 litre Twinpower Turbo motoru ve Eco Pro sürüş modu ile hem ekonomik hem de seri bir otomobil. Standart olarak sunulan ve 4 farklı sürüş moduna imkan veren Dinamik Sürüş Kontrolü  sayesinde, Eco Pro modunda otomobil sizi minimum yakıt tüketimi sağlamanız için bir takım önerilerle yönlendiriyor ve  kaç km tasarruf ettiğinizi gösteriyor. Bunu yine standart olarak sunulan ve otomobil durduğu zaman motoru otomatik olarak durduran Auto Start/Stop sistemi destekliyor. Sport modunda ise gaz tepkisi ve vites geçiş aralıkları sportif sürüşe göre ayarlanıyor ve otomobilin karakteri gözle görülür şekilde değişiyor.

EUR 25,550’dan başlayan fiyatlarla satılan BMW 1 Serisi her ikisi de 1.6 litrelik motor hacmine sahip 116i ve 118i modelleri ile sunuluyor. BMW 116i 136 bg üretirken BMW 118i 170 bg üretiyor. Ortalama yakıt tüketimleri ise 100 km’de sadece 5,6 litre.

Urban ve Sport donanımları da dahil olmak üzere beş farklı donanım seçeneği ile sunulan Yeni BMW 1 Serisi’ne Premium Finance ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan kredi seçenekleri sayesinde, sadece 5.000TL peşinat ödeyerek ayda 799 TL taksitle bir BMW 1 Serisi sahibi olabiliyorsunuz. Detaylar için www.premiumfinance.com.tr sitesini ziyaret edin ve kendinize en uygun ödeme seçeneğini yaratın.

En iyi Basın Lansmanı Ödülü

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından düzenlenen ve her sene tekrarlanan yarışmada otomotiv markaları hem satış hem de iletişim alanında zorlu bir mücadele içindeydiler. Satış ve İletişim Ödülleri 2011 Gladyatörleri’nde Borusan Otomotiv, Yeni BMW 1 Serisi “Yılın Basın Lansmanı” ödülünü kazandı.

Basın mensuplarının oyları ile alınan bu ödül 09 Ocak’da düzenlenen törende BMW Marka Direktörü Sayın Ayhan Ölçer’e teslim edildi.