Würth şirketi 4. yılını kutladığı WAM İmes’te ve 5. yılını kutladığı WAM İkitelli’de, müşterilerine mağazalarını tekrar tanıttı. Yeniden Açılış adı altında yapılan bu törene, Würth’ün birçok müşterisi katılarak, yoğun bir açılış töreni gerçekleşti.

Würth’ün 2006 yılında başlattığı “Würth Aktif Market” mağazacılık sisteminde,  Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan Würth Aktif Marketler, kaliteli ve profesyonel ürün kullanmayı tercih eden müşterilerine şu anda 20 şubesiyle hizmet veriyor.

Binlerce ürün çeşidini bir arada bulunduran ve müşterilerinin beğenisine sunan Würth Aktif Marketler, ziyaretçilerine Würth kalitesini, ürün çeşitliliğini ve yenilikleri tanıma imkanı sağlıyor.

Özellikle sanayi bölgelerinde bulunan Würth Aktif Market’ler İstanbul Avrupa yakasında İkitelli, Maslak ve Topkapı’da, Anadolu yakasında Dudullu ve Tuzla’da, Ankara’da İvedik ve Siteler’de, Bursa’da Nilüfer ve Otosansit’te, Antalya Merkez ve Kepez’de, İzmir’de, Denizli’de, Malatya’da, Kayseri’de, Sakarya’da, Gaziantep’te ve Adana’da hizmet veriyor.

Würth şirketinin, tüketicilerin profesyonel ürünlere daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak için faaliyete geçirdiği WAM’lar, montaj, tamir, bakım ve imalat sektörlerine hitap eden ürün çeşitleri, deneyimli personeli ve yüksek hizmet kalitesiyle ziyaretçilerini bekliyor.

Würth Aktif Marketler_otomobiltutkunu