Tüketiciye sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla fark yaratan Shell & Turcas, Capital dergisinin her yıl yaptığı araştırmada yeniden akaryakıt sektörünün  “En Beğenilen Şirketi” seçildi. 

 

Shell & Turcas, iş dünyasının saygın isimlerinin katıldığı araştırmada 9 yıldır liderliğini koruyarak, sektöründe benzersiz bir başarıya imza attı.  Shell Gas ise “LPG-Gaz” sektörünün en beğenilen iki şirketinden biri oldu.

Capital dergisi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen “En Beğenilen Şirket” araştırmasında Shell & Turcas, sektördeki liderliğini yeniden kanıtladı. Akaryakıt ve madeni yağ sektöründe “En Beğenilen Şirket” seçilen Shell & Turcas, dokuz yıldır liderliğini sürdürme başarısını gösterdi. Aynı araştırmanın “LPG-Gaz” kategorisinde ise Shell Gas, en iyi iki markadan biri seçildi.

İş dünyasının fikir öncüleri ve önde gelen kuruluşların üst düzey yöneticileri tarafından takip edilen saygın iş ve ekonomi dergisi Capital’in anketini 1592 yönetici yanıtladı. Yapılan değerlendirmede şirket itibarına etki eden ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, yönetim kalitesi ve şeffaflık, yenilikçilik ve finansal sağlamlık, çalışan memnuniyeti gibi kriterler açısından Türkiye’nin en beğenilen ilk 20 şirketi arasında da Shell & Turcas geçen seneki sıralamasından yükselerek 18’inci oldu.

 “İlkelerimizin ve çalışmalarımızın ödülünü alıyoruz”

 Shell & Turcas CEO’su Jacek Dziembaj, tüm faaliyetlerinde “Müşteri Memnuniyeti” ilkesine öncelik verdiklerini, Türkiye’den aldıkları enerjiyle Türkiye için çalıştıklarını belirterek şunları söyledi:“İş dünyasının en saygın yayınlarından biri olan Capital dergisinin araştırmasında dokuzuncu kez ‘En Beğenilen Şirket’ olarak seçilmemiz bizi çok gururlandırdı. Ben bu başarıya yaptığımız her işin özüne inovasyon, odaklılık ve kaliteyi koyarak, müşterilerimize kattığımız değer sonucunda ulaştığımıza inanıyorum. Hem akaryakıt dağıtımı ve madeni yağlar, hem de LPG-Gaz sektörlerinde ödüle layık görülmemiz emeklerimizin karşılığını aldığımızın bir göstergesidir. Bizi bu gurur tablosuyla ödüllendiren ve zirvede tutan değerli müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz. Aldığımız motivasyon ve enerjiyle müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya devam edeceğiz. ” dedi.