Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun 2013 Türkiye Şampiyonaları Ödül Töreni Gala Gecesi’nde 8 farklı branşta 171 sporcu ödüllerine kavuştu…

TOSFED_Baskani-MetinCeker_Otomobiltutkunu_Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu_ralli_otokros_tırmanma_karting_pist, offroad_klasik_Türkiye Şampiyonları Ödül Töreni Gala Gecesi

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu 2013 Türkiye Şampiyonları Ödül Töreni Gala Gecesi, 24 Ocak akşamı Çırağan Sarayı´nda düzenlendi. Tüm branşlarda, genel klasman ve sınıflarda ilk 3 dereceyi elde eden sporculara kupalarının takdim edildiği organizasyon, kalabalık bir davetli grubunun katılımı ile gerçekleşti.

TOSFED Başkanı Metin Çeker’in açılış konuşması ile başlayan gecede, ilk olarak ülkemizi uluslararası serilerde temsil eden milli sporculara ödülleri verildi.

Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu’nun da katıldığı gecede ralli, otokros, tırmanma, karting, pist, offroad, klasik otomobil branşlarında dereceye giren sporcular ve takımların ödülleri verildi. Allegra Orkestrası’nın da sahne aldığı gecede 171 kupa sahibini buldu.