2012 yılında “Seçkin Otomobiller, Ayrıcalıklı Hizmet” sloganıyla yola çıkan Borusan Otomotiv Premium Kiralama, şirket sahipleri ve üst düzey yöneticilerine ayrıcalıklı bir kiralama deneyimi sunuyor.

Premium Kiralama_Borusan Otomotiv_Turkcell Platinum Business_Otomobiltutkunu

Premium Kiralama Genel Müdürü Kağan Dağtekin, “Şirket sahiplerinin kendi kullandıkları otomobilleri kiralarken daha farklı beklentileri olduğunu gözlemliyoruz. Öncelikle üst düzey hizmet kalitesi ve esneklik en önemli kriterler. Turkcell ile Borusan Otomotiv markaları bu doğrultuda uyum sağlıyorlar.” diyerek Premium Kiralama’nın odaklandığı hizmet kalitesine vurgu yapıyor.

Sadece Turkcell Platinum Business Hat Sahiplerine Özel

Borusan Otomotiv Premium Kiralama, bu iş birliği paralelinde sadece Turkcell Platinum Business abonelerine özel olarak, aşağıdaki ilave avantajları sunuyor:

  • 12 ay ve üzeri kiralamalarda kiralama tutarı üzerinden 3000 TL indirim
  • TAV Havalimanları’nda sıra beklemeye ve otopark ücretine çözüm sunan hediye TAV Passport Kartı
  • Hediye kış lastiği
  • OPET’ten Otobil Entegrasyonu ile kolaylık ve ilave indirim

Yukarıdaki olanaklar sadece Platinum Business Hat sahiplerine özel olarak tanımlanmış olup, başvurular  www.premiumkiralama.com adresinden veya 08502222299no’lu telefona yapılabiliyor.

Premium Kiralama İmkanları Geçerli

BMW, MINI ve Land Rover otomobiller için yukarıda belirtilen tüm ayrıcalıkların yanı sıra; esnek kiralama süresi ve kilometre seçenekleri ve kişiye özel donanımlarda otomobil ürettirebilme imkanı da sunuluyor.

Uygulama hakkında daha kapsamlı bilgilere www.premiumkiralama.com ve 08502222299’dan ulaşmak mümkün.