Türkiye Milli Olimpiyatlar Komitesi (TMOK) tarafından 6- 7 Temmuz günlerinde düzenlenen 25.Boğaziçi Kıtalararası Yarışları’nda Peugeot, “Engelli Yüzücüler Sponsoru” oldu.

Engelsiz bir yaşam_Peugeot Genel Müdürü Marc Bergeretti_otomobiltutkunu_Peugeot Türkiye

T.C Aile ve  Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Aylin Çiftçi, Bakanlık Müşavirleri Ayhan Metin ile Kenan Önalan ve Peugeot Genel Müdürü Marc Bergeretti da yarış günü Peugeot standında engelli yüzücüleri başarı dilekleriyle yarışa yolcu ettiler.

Engelli yüzücüler arasından birinci gelen Alper Ceylantepe’ye, ikinci gelen Uğur Uçak’a ve üçüncü gelen İsmet Ayık’a ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve Peugeot Genel Müdürü Marc Bergeretti takdim ettiler. Bergeretti, İstanbul için önemli ve anlamlı bir organizasyonda engelli yarışçılarla bir arada bulundukları için çok mutlu olduklarını ve “Engelsiz bir yaşam” için hep birlikte hareket  etmek gerektiğini vurguladı.

18 engelli yüzücünün katıldığı yarışlarda, Peugeot çalışanlarından oluşan gönüllüler, gün boyunca engelli yüzücülerle vakit geçirerek onlara destek oldular.

Engelsiz bir yaşam_Peugeot Genel Müdürü Marc Bergeretti_otomobiltutkunu_Peugeot Türkiye_2kıta1yarış_Engelli Yüzücüler Sponsoru_Peugeot