Peugeot 107 yenilendi, daha modern ve daha kentsel , bağımsızlık ve özgürlük için yeni bir tercih!  Peugeot markanın yeni bir görünüm esinlenerek ince ve sofistike tarza sahip oldu.  Sürekli değişen yeniliklerinin arasında şehir içi sürüş kabiliyeti daha pratik ve yakıt yönünden verimli hale gelmiştir.Peugeot 107 geliştikçe ve müşteri beklentilerini takip etmek için,  düzenli olarak yenilenen yelpazesi,  özel sürümleri ve yeni ekipman ile zenginleştirilmiştir.  48 ülkede satılan ve toplam 16 yeni ülke pazarlarında geliştirilen yeni 107.

Bu kategoride başka araçlarda olduğu gibi,  genellikle 107 hanenin ikinci ve hatta üçüncü aracı olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan, daha ağırlıklı olarak bayan bir müşteri tabanı ve daha yüksek bir oranda tek kişi hitap ile kendi segmentinde diğerlerinden ayrılır.

Kendi segmentinde için ortalamanın üstünde olan,her şeyden önce kendi manevra kabiliyeti sayesinde, sürüş keyfi ve ekonomi sunduğu memnuniyeti.107, 665.000 ‘den fazla 2011 yılı sonuna kadar üretilen araçlar sonra, şimdi kendi tarihinde yeni bir bölüm yazıyor.Onun amacı, gittikçe artan rekabet segmentinde avantajları geliştirmek.

Yeni bir dış stil, ince ve sofistike

Tamamen yeniden tasarlanmış bir ön yüz ve değişmeden boyutları ile 107 Kompaktlığı koruyarak mümkün olduğunca yakından mekaniğine kesilmiş, hem de ince ve sofistike bir görünüme sahip, yeni Peugeot marque tarzı benimser.

 Yeni, daha bombeli kaput, markanın yeni kimliğini içermektedir, bu nedenle iki-tonlu aslan ve alt ön panel ipucu merkezinde 208 ile ilişkisini yeniden konumlandırılmış plaka kare kaput dizayn edilerek sunulmuştur…

Peugeot 107 Essence 1.0 BVM5,Manuel vites,BVMP5,5 robotized Gearbox seçenekleri ve euro5 Motor, 100 km’de 4,5 litre yakıt tüketimi geliştirilmiş,  Yeni “Mistral” iç renk düzeni, yeni “Manhattan” koltuk döşemesi ile daha yenilenmiş olacak.”Envy” özel üretimi Mart 2012 yılında piyasaya sunulacak.

Peugeot 107 so urban, so cute!